Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lehetne spórolni a...

Hogy lehetne spórolni a karácsonyi dolgokon? Ki hogy oldja megy? Kaják piák programok ruhák egyebek. Osszuk meg az ötleteink tapasztalataink. Ha valaki tud ingyenes programokat azt is

Figyelt kérdés
2016. dec. 19. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Kaja: halászlé, mézeskalács, bejgli. Ezek nem drágák annyira.

Ruha: ezt nem egészen értem, én karácsonykor is ugyanazokat a ruhákat hordom, mint máskor.

Program: vacsora a családdal. Ár: útiköltség, semmi egyéb.

Ajándékok: nem porfogókat, hanem hasznos dolgokat adunk egymásnak, mindenki előre tudja, mikre vágyik a másik, és úgy ajándékozunk, hogy senki ne kapjon semmit feleslegesen.

2016. dec. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ugyanazokban a ruhákban? Nem szoktál kiöltözni ünnepi ruha karácsonykor party ruha szilveszterkor?
2016. dec. 19. 15:23
 3/10 anonim ***** válasza:

Látszik hogy valami tizenéves vagy.

Egy ruhát fel lehet venni több évben is kétszer, nem kell mindig újat venni.

2016. dec. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Családanya vagyok nem tini.
2016. dec. 19. 17:08
 5/10 A kérdező kommentje:

Az első azt írta ugyanazokat a ruhákat hordja mint máskor.

Egyébként én vissza szoktam vinni januárban a szilveszteri party ruhám és becserélem valami hasznosabbra. Tavaly pl. 2 farmer kijött belőle a stradivariusban. Idén is hasonlót tervezek.

Gyerekeknek szintén kell újra ruha folyamatosan nőnek nem jó már a tavalyi mindig újra van szükségük.

2016. dec. 19. 17:11
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is családanya vagyok. Így tudom, hogy mindenkinek (apa, 2 gyerkőc) van itthon "puccosabb" ruhája, és nekem is van egy szoknyám, meg elegánsabb felsőm (több is). Így mi nem költünk ruhára, csak mert karácsony van. Program a család, kaja a rokonoknál (nagyszülők), sütit (többet is) mindig viszek, sose megyünk üresen.

Nekem csak szentestére kell főznöm, 4 főre, az nem olyan nagy cucc. Plussz a sütik. Egyébként akciósan szoktunk vásárolni (nem ész nélkül halomra halmozva, de azért igyekszünk odafigyelni). Húst pedig piacról veszünk.

2016. dec. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

"Egyébként én vissza szoktam vinni januárban a szilveszteri party ruhám és becserélem valami hasznosabbra. Tavaly pl. 2 farmer kijött belőle a stradivariusban. Idén is hasonlót tervezek. " Ez valami új trend? Megveszitek a ruhát felveszitek egyszer, aztán visszaviszitek ártatlan szemekkel a boltba, hogy nem lett jó? Aki meg új ruhát akar veheti meg újként a használt gönceiteket?

A pofám leszakadna komolyan...

Tudod, hogy lehet spórolni? Ha nincs pénzed új göncre ne vegyél vagy vegyél a turkálóban!

2016. dec. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én nem szeretek partizni, szilveszterezni is többnyire itthon szoktam, de van két elegáns ruhám. Viszont ezek nem kifejezetten karácsonyi/szilveszteri ruhák, hanem év közben bármikor fel tudom venni pl. színházba, étterembe, esetleg még rokonok ballagására, esküvőjére stb. is. És egyébként a partizni járó ismerőseim se vesznek külön ruhát karácsonyra meg szilveszterre, ezért is nem értem, hogy miért kéne ruhára külön költeni.
2016. dec. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

7 teljesen újnak néz ki az a pár óra viselése olyan mintha nem is lenne.

8időnként azért kell új ruha vagy a gyerekeid nem jövök ki félévente?

2016. dec. 19. 23:08
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is csaláanya vagyok kérdező és félelmetesnek tartom, hogy te visszaviszed a használt dolgaidat az üzletbe és ezzel mutatsz a gyerekeidnek is példát!


Kicsit sem érzed ezt erkölcstelennek?


Egyébként pedig addig kell nyújtózkodni, amíg a takaró ér: ha nincs pénzed "particuccokra", akkor nem kell megvennim, még mindig gerincesebb dolog, mint ez a januári jellemtelenség.


Lesülne az arcomról a bőr és a gyermekemnek sem ezt a szemléletet kívánom átadni- sőt még ruházatra is telik, de ha nem így lenne, akkor sem így járnék el.

2016. dec. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!