Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ezt a munkát amit most én...

Ezt a munkát amit most én végzek angolul minek neveznétek? (vegyipar)

Figyelt kérdés

GTO részen vagyok labor technikus. Global technology operation. Technológiákat próbálgatunk és fejlesztünk öncélú felhasználásra. Viszont van az R&D, ami a research & development. Ők pedig a konkrét a kutatás és fejlesztés azon részét csinálják és próbálgatják, amit a felsőbb vezetőség megenged nekik.

Fermentációs üzem lenne, anti-biotikum gyárban.


Értem én hogy labor technikus vagyok így, de azért az is lehet különböző irányban jobban képzett és tapasztaltabb. Sok helyen úgy, mint GTO, fogalmat nem is nagyon találtam. Inkább tartoznék az R&D-hez ha angolul kéne előadnom?


2016. dec. 25. 21:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

a fogalkozásod megnevezésébe túl sok mindent akarsz belesrófolni.



A munkaköröd megnevezése GTO Labortechnikus, a jelenlegi feladataid részénél pedig kifejtheted, hogy mivel foglalkozol, milyen projekteken veszel részt.

2016. dec. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!