Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen típusú munkát ajánltok...

Milyen típusú munkát ajánltok egyetem mellett?

Figyelt kérdés

Jövőre egyetemre megyek, azonban mellette jó lenne, ha nem is minden nap, de egy héten legalább kétszer-háromszor valamit dolgozni, hogy jöjjön egy plusz bevétel. Tudom, az ilyen típusú munkákért nem kapnék sok pénzt, azonban bármennyi nagy segítségnek számítana.

A válaszokat előre is köszönöm! 18/L


2016. dec. 29. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
semmilyet
2016. dec. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szakmait, ha lehet. Nem csak pénzt keresel vele, de lesz releváns munkatapasztalatod is mire végzel, ami elég nagy előny. Könnyen ez lehet a különbség aközött, hogy pl 1-2 évig szenvedsz munkanélküliként vagy kapsz azonnal normális ajánlatokat a tapasztalatodnak hála. Nézz körül az egyetemen vagy a környékbeli cégeknél, hogy vannak-e gyakornoki pozíciók.
2016. dec. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát ez jó lesz, mert az orvosira szeretnék menni, ott meg nem hiszem, hogy találnék kezdőként valahol is állást. Ezért gondoltam arra, hogy egy héten csak kétszer, netalán háromszor menjek be (hétvégenként).
2016. dec. 30. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!