Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van e valami könyv, vagy...

Van e valami könyv, vagy oldal vagy hasonló ahol meg tudom tanulni a tözsdézés alapjait?

Figyelt kérdés

Szeretném megtanulni a tözsdézés alapjait hogy belevághassak. Ész nélkül nem szeretném dobálgatni a pénzt ide oda, annyi erővel már a lottora is rakhatom, mert tudás nélkül ugyan akkorák az esélyeim.

Nem szeretném a pénzem csak a bankban hagyni és várni hogy fokozatosan az infláció miatt bukjak csak rajta hogy ott van, inkább azt szeretném ha dolgozna kicsit nekem. Tudom hogy pénzt csak pénzből lehet csinálni, és azt is tudom hogy nem fogok egy hét alatt milliókat keresni vele, nem is ez a cél, csak annyi hogy pluszosan jelöljek ki belőle.


Köszöönöm a segitséget előre is.



2017. jan. 1. 16:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Előtted az internet :-) pl. ha beírod a keresőbe ugyanezt ( a tőzsdézés alapjai), rengeteg találatot kapsz: tőzsdesuli, stb.

[link]


"Tudom hogy pénzt csak pénzből lehet csinálni, és azt is tudom hogy nem fogok egy hét alatt milliókat keresni vele, nem is ez a cél, csak annyi hogy pluszosan jelöljek ki belőle. "


Azt viszont lehet, hogy nem tudod, hogy a tőzsdei nyereségből ugyanúgy kell személyi jövedelemadót fizetni, 15 %-ot.

2017. jan. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!