Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A rezsin kívül havonta mennyit...

A rezsin kívül havonta mennyit költötök el a közértben? Tisztítószerekre élelemre gondolok.

Figyelt kérdés
2017. jan. 6. 13:20
 1/10 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy hány tagú családra írod az összeget.
2017. jan. 6. 13:21
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Mi az a közért? Én nem járok ilyen helyekre.
2017. jan. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Takarítani sem szoktatok? Ti vagy a bejárónő stb . Akkor wc-re sem mentek? W papír?Mert olyan van hogy valaki minden nap rendel kaját,de nem főz. Normál gyermekes családra gondolok,hogy háztartási dolgokra pl wc papír,mosószer tej kenyér....amit konkrétan a közértben vagy bevásárlókban ott hagy összeg.
2017. jan. 6. 13:48
 4/10 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló: Budapesten a többség közértnek nevez mindent, ami bolt, legyen az a sarki kisbolt, egy Cba, vagy Interspar.

Azt meg külön viccesnek találom, hogy a kérdező így felháborodott, hogy vki nem ismeei ezt a szót...


Mi ketten vagyunk, a havi 2x8000 Erzsin felül van általában 1-2 10 ezer körüli bevásárlás, plusz néhány naponta tej meg kenyér. A páromnak gluténallergiája van, így még az ő speciális dolgaira is elmegy havi 5-6 ezer.

2017. jan. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Természetesen tudom, hogy ez pesti szleng, csak a kérdező szóhasználatára szerettem volna rávilágítani. Ő szerintem a pÓstára megy csekket fizetni. stb stb
2017. jan. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat! Nem háborodtam fel! Van olyan aki szállodában él és ott valóban nem kell vásárolni se ételt se wc papírt! Spontán visszakérdeztem! Igen jól írtad itt közértnek hívjuk vagy nagybevásárlónak... Azért tettem fel a kérdést mert azt vettem észre hogy rengeteg pénz megy el a közértbe. Napi 3-5 ezer ft. Alkoholt cigit nem fogyasztunk. 4-en vagyunk. Mondjuk szinte napi szinten főzök és rendeteg zöldséget gyümölcsöt eszünk. A hétvégi bevásárlás piaccal kb 20000 ft. Másnál is így van ez?
2017. jan. 6. 21:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem, te pazarolsz szerintem. Napi 4000 Ft. Az egy hónapban egy teljes fizu csak a kajára.
2017. jan. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Most az összes blokkot félretettem és írom mire mennyit költök. Szeretném tudni min lehetne spórolni.
2017. jan. 7. 12:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Csoki, chips, élvezeti cikkek. Anélkül nagyszerűen meg lehet lenni. A gyümölcs fontos, de nem létszükséglet minden nap. 1 kg narancs is elég egy hétig, ha egy nap csak egyet eszel. Tésztából pl. tök jó a Realos, Gyermelyen csinálják, csak más a csomagolása. És még sok ilyenen tudsz spórolni.
2017. jan. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtál!Nem vagyunk nassolósak csoki chips cukros üdítő itt nem fogy még akkor sem ha hoz valaki. Nem szeretjük különösebben az édességet cukrászdába sem járunk és sütni is egy évben max 1-2X sütök.A tisztítószereket is próbálom minimalizálni,nem veszek 800-1000 ft-os dolgokat. Többnyire vízkőteleníteni ecettel szódabikarbónával szoktam. Nem vagyunk túl nagy húsevők sem. Mégis nonszensz ami pénzt a boltban hagyok. Most a blokkokat félretéve majd hó végén összesítek hogy miből lehetne visszavenni.Sok zöldség levet iszunk. A zöldség sem olcsó... vagy itt borzasztó drága minden. Ma vettem egy zellert egy karalábét és egy félkilós kiszerelésű leveszöldséget. 805 ft volt. Nem volt külön sárgarépa fehérrépa csak így leveszöldség csomagban. (húsleves főzéshez kellettek)
2017. jan. 8. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!