Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vettem 3 napja egy számítógépe...

Vettem 3 napja egy számítógépes alkatrészt, de nálam nem működik, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Egy használt, papíros garanciás terméket vettem személyesen. Az eladó szerint nála tökéletesen működött, azonban az én gépem nem működik vele. Mit lehet ilyenkor tenni? Visszavigyem a kiskerbe, vagy reklamáljak az eladónál? Egy videokártyáról van egyébként szó.

2017. jan. 6. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
mit lehet tenni: helyesen beszerelni, megnézni, hogy kompatibilis e a gépeddel. adni neki elég tápot, ha kell, nagyobb tápra váltani.
2017. jan. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hozzáteszem mielőtt leharapod a fejem, hogy ha mindent kijártál, ellenőriztél, és akkor se jó, akkor visszavinni az eladónak, akár bevinni a gépedet is, és megnézni együtt.


egyébként tleg valószínű, hogy nálad lesz a gond, nekem is volt régen ilyen.

2017. jan. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, először kompatibilitási vizsgálat(más gépben, ha abban sem, megint másikban, van, hogy bizonyos chipsetekkel, processzorokkal nem megy együtt a VGA)

Ha nem megy semmiben, akkor próbáld a kiskert, vagy az eladót, ahogy Neked jobb.

2017. jan. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!