Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha már 1 hónapja...

Mit csináljak ha már 1 hónapja nem kapom vissza a termékem?

Figyelt kérdés

November 17-én vissza küldtem.

December 8-án írtak emailt h 3-5 napon belül itt lesz.

Január 3-án felhívtam őket, azt mondták intézkednek, de mai napig semmi.... Nem egy olcsó termékről van szó...

Mit tehetnék??


(az még hagyján h mielőtt elküldtem volna a termékem megkérdeztem h az adott problémára van e garancia, azt mondták persze küldjem vissza, hát később meg hívtak h sorry de erre még sincs garancia de szívesen megjavítják 34ezer Ft-ért pfff kösz nem)



Emag!!



2017. jan. 7. 09:34
 1/7 anonim válasza:
Ha benne vagy a 30 napos termékvisszaküldési garanciával akkor vissza tudod kérni a termék árát és meg tudod venni máshol
2017. jan. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak garancia miatt küldtem vissza, szóval már 1 éve nálam volt a termék..
2017. jan. 7. 09:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel az ügyfélszolgálatot (emailben felesleges őket keresni, legalábbis ez a tapasztalatom), és mondd el a bajod. Esetleg a fogyasztóvédelemmel fenyegesd meg őket.
2017. jan. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mai nap is megtettem ezt.

Azt mondják h intézkednek :(

...

2017. jan. 10. 16:59
 5/7 anonim válasza:
Mi a fejlemény?
2017. jan. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Változatlan :/


Nyomkövetési szám is ugyanott tart... Még mindig nem adták át a futárnak....


Fogyasztó védelemnek mi az elérhetősége??

2017. jan. 12. 07:32
 7/7 A kérdező kommentje:

Kaptam választ....... (arra nem h ez megint mennyi időbe telik)



Kedves hölgyem, természetesen megértjük a felháborodásod, de muszáj választ kapnunk a futárszolgálattól és logisztikától, hogy hol a csomag, csak ezen információk birtokában tudunk akár a termék pótlásáról vagy kártérítésről intézkedni.

2017. jan. 12. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!