Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire lehet hinni Ebay -en...

Mennyire lehet hinni Ebay -en a leírásnak? Pontosabban a ruha anyagösszetételének? Ugyanolyan ruhákat látok más-más árban más-más anyagösszetétellel.

Figyelt kérdés
Most itt nem olyanra gondolok, hogy ne tudnám megkülönböztetni a pamutot a selyemtől, hanem olyan dologra, hogy x %-ban ezt vagy azt tartalmaz-e vagy sem,azt lehet,hogy ha megérkezik a ruha sem tudom megállapítani. Tehát elképzelhető-e, hogy ugyanolyan a ruha, de valóban más az anyagösszetételük?

2017. jan. 7. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel az e-bay-es eladó is hazudhat, vagy akár gőze sincs a dologról, így természetesen lehetnek pontatlanságok. De lehetnek valós állítások is.
2017. jan. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az ilyen olcsó kínai cuccoknál semennyire. általában egyszerű műszálas cuccok, amikre simán ráírják, hogy kasmír sálat kapsz 5$-ért
2017. jan. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A leírást mindig olvasd el, ne csak a hirdetési címet. A műbőr táskák mindig "leather bag"-ként vannak pl hirdetve, a leírásban meg benne van, hogy mezei PU.

A ruhák anyaga és kinézete lehet lutri, van hogy a legnagyobb méret is max egy 3 évesre jó. Rendelj olyan eladóktól akinek sok eladása volt és minimum 95% felett van az értékelése.

Az anyagösszetételt pedig kezeld fenn tartásokkal, a pár dolcsis kasmír és selyem nem lesz valódi kasmír és selyem.

2017. jan. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Igen, a leírást böngészve néztem az anyagösszetételeket de köszi a jó tanácsot. Én is mindig 100%-os felé közelebb lévő, ilyen 97-98%-osaktól és minél több eladási számútól szoktam rendelni ha van több lehetőség is. Most nem a legolcsóbb mellett döntöttem, ami ugyanúgy néz ki mint ez a drágább, ellenben a leírásában olyan anyagösszetétel szerepel, amilyet szeretnék. Na majd meglátjuk.
2017. jan. 8. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!