Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Érdemes még a vaterán árulni?

Érdemes még a vaterán árulni?

Figyelt kérdés
Jófogás vagy vatera? Hol kel el nagyobb eséllyel amit feltöltök árulni? Használt gyerekholmi, bútor, felesleges sosem használt holmik?
2017. jan. 7. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes. De a felesleges, sosem használt holmikat könnyen mások is annak tarthatják.
2017. jan. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes, de arra számíts, hogy jan. 2.-ik felében általában nagy pangás van...

Meg nagyon sok múlik azon, milyen áron teszed fel...

2017. jan. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Általában az dönti a mérleget a jófogás irányába, hogy ott nem kell semmilyen jutalékot fizetned, mint a vatera esetében.
2017. jan. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3 cserébe nincs értékelési rendszer, tele van fogyatékos alkudozókirályokkal, akiknek az 50%os árengedmény se elég. jönnek a "jaj előre kell utalni.. biztos nem küldöd el a csomagot. Inkább utánvétellel küldd" szöveggel.. mintha azzal biztonságban éreznék magukat.


telefonszám kéregetőkről nem is beszélve. Vagy nem hív fel, vagy elvárja, hogy te mint eladó hívd föl.. amire nem veszi föl és vissza se hív.

2017. jan. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"telefonszám kéregetőkről nem is beszélve. Vagy nem hív fel, vagy elvárja, hogy te mint eladó hívd föl.. amire nem veszi föl és vissza se hív."


Folytatom: aztán megbeszél egy találkozót, amire nem jön el, csak várod, vagy eljön, de nem veszi meg, csak rabolja az idődet, stb.

Nekem nincs sok időm, ezért inkább a fizetős, de biztos vevőt választom :-) Decemberben 35 ezerért árultam a Vaterán, abból 2 ezer a jutalék. Kibírom :-)

nem kellett fagyoskodnom egy piacon, nem kellett 4 ezer ft bérleti díjat fizetni egy asztalért, itthon a meleg szobában feltettem, postán feladtam :-)

2017. jan. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem kell hőzöngeni én nem a vatera mellet voksoltam, csak leírtam általában mit szoktak felhozni az emberek fő érvként. Én jofogáson még csak vásároltam, ott semmi problémám nem volt, vaterán pedig rengeteget árultam régebben. De ott is bele lehet ám futni full kreténekbe.
2017. jan. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*azt akartam írni, hogy nem a jófogás mellett voksoltam, csak vaterát írtam véletlen.
2017. jan. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6-os, szerintem senki nem hőzöngött, csak leírtuk eladói szemszögből hogy látjuk a Jófogást :-) (2,5 vagyok)
2017. jan. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anc ***** válasza:
vaterán mindenképpen érdemes:) ellenőrzött eladóktól + 1 ft licittel vásárolhatsz, és elég jó a vatera futár hálózatuk is, kedvező árakon!
2017. jan. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anc ***** válasza:
mindenképpen vatera:) jófogáson könnyebb belefutni csaló vevőkbe/árusokba, mint vaterán, plusz vaterán elég szépen tudod kategorizálni a termékeid és 1 ftról is tudsz indítani pár dolgot, ha úgy gondolod:)
2017. jan. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!