Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán, olx-en, teszvesz-en,...

Vaterán, olx-en, teszvesz-en, stb. oldalakon érdemes könyvet eladni?

Figyelt kérdés
Van rá kereslet? Körülbelül mennyiért vennék meg? Nem új könyvekről lenne szó, hanem régebbiekről (pár évesek), de jó állapotban vannak.

2014. aug. 6. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Próba-szerencse. Semmibe nem kerül, most nincs feltöltési díj. De ne reménykedj túlzottan. Túl sok könyvet adtak ki, kicsi a kereslet, az antikváriumok tele vannak, a régiségkereskedések előtt halomban áll a 100- Ft-os könyv.
2014. aug. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ - a tucat ponyvaregényeket, szakácskönyveket és promó kiadványokat sehol nem fogod tudni eladni, ellenben például egy műszaki- tudományos- vagy szakkönyvnek mindig is volt és mindig is lesz értéke.
2014. aug. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ ,hogy milyen könyvek.

Én kisgyermekes édesanya vagyok és nagyon jó, újszerű állapotú, tényleg szinte nem is lapozott nagy alakú mesekönyveket szoktam venni párszáz Ft-ért.

Még az olyan divatos, de az Egmont-nál már nem rendelhető "slágeteket", mint Thomas, Noddy, Verdák, Micimackó stb. is max. 8-900 Ft (az új bolti áruk 2.500-3.500 Ft közötti).


Így én pl. ilyen könyveket szívesen keresek.

Ugyanígy pl. egy régebbi kiadású kisvakondot is.


Mesén túl pedig pl. speciális gazdasági könyveket vagy judaisztikát stb. is megéri eladni, mert ezeknek is van állandó kereslete.

2014. aug. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, akár több könyvet is felrakhatnál egybe. Amelyiket nem tudod elpasszolni, cseréld el itt:

[link]

2014. aug. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Regényekről van szó >< Cserélni meg nem szeretném, mert igazából pénz és hely kéne x3
2014. aug. 7. 17:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Abból aligha lesz hasznod - inkább ajándékozd el őket.
2014. aug. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!