Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez tényleg nem oké, vagy csak...

Ez tényleg nem oké, vagy csak én fújom fel (pénzügyi indiszkrecio)?

Figyelt kérdés

Banki hitelhez kereseti igazolásra volt szükségem. Terepen dolgozom, ritkán vagyok a cég központjában. Hétfőn bent voltam, de a munkaügy is kolléga közölte, hogy nagyon elfoglalt, csak kedd reggelre lesz meg.

Viszont tudtam, hogy ma találkozom az asszisztensemmel, ezert felhívtam a munkaügyis kollégát, hogy adja neki oda. Délután jon az asszisztens, es átnyújt egy genothermet, amiben ott van minden tudnivaló a fizetesemrol, a premiumokrol, a juttatásokról, adó kedvezményekről, a pénzügyi múltamrol, meg össze sem hajtotta.

Nagyon felhaborodtam, az mar csak hab a tortán, hogy par adatot elrontott, de szerintetek mi másból csinál ilyet valaki, ha nem rosszindulatbol? Negyvenes no, 10 éve dolgozik ott. Holnap beolvasni készülök, bar a férjem nyugtatni próbál, de egyszerűen elképzelni sem tudom, mit válaszol arra a kérdésre, hogy miért nem zárt borítékba tette.


2017. jan. 11. 22:41
 1/5 Carragher_x ***** válasza:
41%
Túlreagálod.
2017. jan. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Igazad van, botirékban lezàrva kellett volna küldenie. Nálunk a munkahelyen cirkusz lett volna belõle.
2017. jan. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Cirkuszolhatsz nyugodtan és mit érsz el vele?

Semmit. A fizetésedet meg őszintén, pont leszarják, nagyjából holnapig lesz érdekes és kész. Mire megy az asszisztens vele szerinted?

2017. jan. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Nálunk meg maga a főnök tárgyalja ki hogy kinek mennyit ad a másik dolgozó előtt számolja jó érthetően, hangosan, sőt, ha vki más bérezésére kívàncsi, tíz másik előtt közli olyan elven hogy nincsenek titkok màsokkal szemben

Ott is hagytam sok egyéb màs is van a számláján

2017. jan. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
32%

Te mondtad, hogy adja oda neki.

Odaadta.

Ha meg az nem tetszik, hogy tudja az asszisztensed, hát rúgd ki őt...

2017. jan. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!