Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha van egy ötletem, de nem...

Ha van egy ötletem, de nem tudnám megvalósítani, mert olyan tudást igényel, hová fordulhatnék, hogy gyártsanak le nekem egy prototípust?

Figyelt kérdés
Például épp feltalálnám a mobiltelefont, de összetákolni nem tudnám. Mi a teendő ilyenkor?
2017. jan. 13. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Attól függ, mi az, mert nincs ilyen hely, hogy "Egy példányos találmányok gyára". Felbérelnéd az embereket, kibérelnéd/megvennéd a szerszámokat/gyárat, aztán készülhet a prototipus.
2017. jan. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Van ilyen. A városunkban is van egy ilyen gyár. Kitalálod, hogy mit tudjon az adott gép vagy készülék, és megtervezik, legyártják. Ha terveid vannak már, akkor annak az árát megspóroltad. Főleg gyárak, vállalkozások adnak nekik megbízást az egész világról, azért ez nem az az árkategória, amit egy magánember meg tud fizetni.
2017. jan. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
54%
Viszont tudsz pályázni támogatásért. Vagy esetleg megpróbálhatsz szponzorokat, támogatókat szerezni. Akár a gyárnak írhatsz. Nem biztos, hogy beválik ez felénk, de egy próbát megér. Ha tényleg vagány, amit kitaláltál. És miért ne lenne az.. sok sikert.
2017. jan. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
2-es, melyik városban van ez?
2017. jan. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Balassagyarmat. Delta-Tech a cég neve.
2017. jan. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Köszi :-)
2017. jan. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ami azt illeti, én is balassagyarmati vagyok, a cég neve is ismerős, de nem tudtam, hogy ilyesmivel -is- foglalatoskodnak :D
2017. jan. 14. 14:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Melyik volt az a "sötétlelkű", aki a melyik város? kérdést is és a megköszönő választ is lehúzta?


Még azt sem lehet mondani, hogy nem volt hasznos, mert, mint kiderült, a kérdező is oda valósi, de mégsem tudta, hogy ez a cég csinál ilyent.

2017. jan. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!