Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen területeken kereshetnek...

Milyen területeken kereshetnek kezdő formatervezőt, látványtervezőt?

Figyelt kérdés

Főleg látványtervezésből élek most és hát sürgősen kellene valami fix munkát is találnom.

Az az igazság, hogy főleg pestre hívnak de én inkább veszprém környékén szeretném megtalálni a helyem. Nem hiányzik sem a 10x-es konkurencia, őrült hajtás, stb.


Mindegy.


Azt nem tudom milyen cégeket keressek fel, veszprémben vannak nagy ipari cégek, illetve elektronikai stb dolgokkal foglalkozók néhány könnyű, nehézipari cég is.


Kézműves cégek is, de nem tartom valószínűnek hogy ott elférnék. Nem tudom milyen területet keressek ahol el tudnék helyezkedni akár külsős tehát nem állandó munkaerőként?


2017. jan. 27. 04:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!