Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen otthon végezhető...

Milyen otthon végezhető munkák léteznek?

Figyelt kérdés

Házimunkán kívül gondoltam, amiért kapok valamennyi fizetést is és otthon végezhetem.

Úgy néz ki, hogy babánk lesz, ezért a mostani munkahelyemnek lőttek. Terhesen nem fogom tudni csinálni. De majd szeretném magam lekötni valamivel, amit esetleg gyerek mellett is tudnék csinálni. Nem tudom, hogy egyáltalán milyen otthon végezhető munkák léteznek ami nem internetes. Azt nem szeretnék. Vidéken élünk, akár állatok is szóba jöhetnek amivel nincs sok gond.

Van valami ötletetek vagy milyen dolgokról hallottatok már?


2017. jan. 29. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Ne álmodozz. Megpróbálhatnál előre gondolkodni mielőtt szülsz. Remélem kiéhezik a gyereked.
2017. jan. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Bébiszitterkedés otthon, haszonállat tartás, ha van tehetséged megpróbálhatsz kézműveskedni. Nagyon más nincs, és ezek se fi jövedelmek.
2017. jan. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 Bocsáss meg, de hülye vagy. Nem azt írtam, hogy a megélhetésünk függ tőle. Nyilván mindig jól jön egy kis pénz de nem feltétlenül amiatt akarom csinálni. Nem mindegy, hogy otthon unatkozom vagy lefoglalom magam valamivel.
2017. jan. 29. 21:16
 4/8 A kérdező kommentje:
#2-nek pedig köszönöm. Sajnos a bébiszitterkedés kilőve szerintem, mert nem nagyon vigyáztam még gyerekekre. Az állatokon gondolkodom, és talán a kézműves cuccokhoz is lenne kedvem, bár nem tudom mennyire sikerülne :)
2017. jan. 29. 21:18
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Online póker.
2017. jan. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Mihez értesz?
2017. jan. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nehogy azt hidd, hogy az állattartáshoz kisebb/kevesebb tudás kell, mint a bébiszitterkedéshez!

Nem kevesebb, csak más. :)

2017. jan. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amivel a legtöbbet keresheted, hogy felteszed magad a rosszlányok.hu-ra és várod a kuncsaftokat. Manapság ez a munka már nem szégyen. Ja és elég jól lehet vele keresni.
2017. jan. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!