Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » AliExpressről való rendelés...

AliExpressről való rendelés után a rendszer megjegyezte a bankkártyám adatait, vagy is a következő vásárlás már autómatikus volt. Hogyan tudom visszaállítani, hogy nekem kelljen minden egyes vásárlásnál a kártyám adatait megadnom?

Figyelt kérdés
Olyan nem fordúlhat elő, hogy a vásárolt árú értkénél több pénzt vonnak le a kártyádról?

2017. febr. 1. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindig minden lehetséges. De nevetségesen kevés az esélye, hogy ez ott előfordul. Túl vagyok 700megrendelésen de soha nem vontak többet le. Ha nem akarod, hogy megjegyezze miért jegyeztetted meg vele? Megkérdezi előtte. Mind1!

Egyébként meg tudod törölni! My account/my credit cards/ a kívánt kártyánál remove gomb.

2017. febr. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak éppen nem találom az indulást My account hol található?
2017. febr. 9. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!