Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha még nincs meg az érettségim...

Hyuuga kérdése:

Ha még nincs meg az érettségim de esti tagozaton elvégzem, szeretnék mellette dolgozni de csak 4 vagy 6 órásba. Milyen munka lehetőségek lennének és kb mennyiért?

Figyelt kérdés

2017. febr. 3. 08:51
 1/3 anonim ***** válasza:

"JÓ sok" infót megadtál magadról :-)

Milyen végzettséged van, Bp vagy vidéki kistelepülés, stb.?

Ennyi semmi infó nélkül annyit tudok mondani, hogy részmunkaidős állás kevesebb van, zömmel árufeltöltés, Lidl, Tesco, ilyenek. De ott is munkaidő keret van: lehet, egyik nap 12 órát dolgozol, aztán 2 napig semmit - nem biztos, hogy ez ideális lenne Neked az iskolához - bár egy csinálja ismerősöm.

2017. febr. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Semmi végzettségem nincs csak 11 es vagyok. Sajnos a családi körülményeim miatt el kell költöznöm itthonról. Ezért érdekelne mit tudnék tenni.
2017. febr. 7. 08:50
 3/3 anonim ***** válasza:

"Semmi végzettségem nincs csak 11 es vagyok. Sajnos a családi körülményeim miatt el kell költöznöm itthonról."


Elmúltál 18 éves? Mert ha nem, akkor csak szülői beleegyezéssel költözhetsz el otthonról - ellenkező esetben "hazahozathatnak", mivel még fiatalkorú vagy.

Aztán: hol gondoltál lakni? 4-6 órás munkából tuti nem fogsz tudni semmilyen lakást, de talán még szobát sem bérelni.

Ha még nem múltál el 18, akkor ráadásul a munkáltatók is kevésbé szívesen alkalmaznak, mert a fiatalkorúakra szigorúbb munkaügyi szabályok vonatkoznak.

Diákmunka diákszövetkezetnél vagy kollégium lehetne a megoldás, de én a helyedben nem hagynám abba a nappalit.

2017. febr. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!