Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypalt miutan emailben...

Paypalt miutan emailben aktivalom es rakok penzt a szamlamra utana rendelek valamit ebayrol akkor az az osszeg ramegy a paypalra es kifizeti?

Figyelt kérdés
szamlam osszekapcsoltam paypal-al, aktivaltsm emailben, es ha rakok penzt a szamlara skkor mar jo lesz, nem?

2017. febr. 4. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem megy rá a pénz a Paypalra, hanem közvetlen a számládról vonják le. De amúgy igen, jó lesz úgy, ahogy írtad.
2017. febr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom:)
2017. febr. 4. 11:20
 3/5 anonim ***** válasza:
csinálsz paypal-t összekapcsolod vele a kártyád és vásárolsz fizetsz
2017. febr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

csutortokon csinaltam, osszekapcsoltam, penteken aktivaltam, de akkor mar nem tudtam ra penzt rakni (kulon szamlat csinaltam rendelesekre elovigyazatossagbol)

szoval hetfon rakok ra penzt es akkor ugyis jo lesz mar:)

koszonom a valaszokat

2017. febr. 4. 18:08
 5/5 A kérdező kommentje:

sok helyen irtak ilyen 4 szamjegyu kodot amit valahova be kell irni meg hogx 400 ft-t levon a paypal, de en ilyen nem kaptam, nem irtam be sehova sem.

viszont ebayrol rendeltem mar es egy aruhoz par kiirta azt hogy paid(fizetett azt hiszem) szoval most ebbol lehet bajom a kesobbiekben vagy ne aggodjak ha ezt nem tettem meg?

2017. febr. 9. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!