Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » DPD futár utánvétellel küldtem...

Sensitive 19 kérdése:

DPD futár utánvétellel küldtem el egy terméket, és nem elégedett a vásárló. Aztmondta blokkoltatta a futárral az utánvétel átutalását a számlámra. Ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Az egész úgy történt, hogy megegyeztünk , hogy utánvétellel elküldök neki egy csomagot, amivel ő nem volt megelégedve. Pedig én közöltem vele a beszélgetésünk során, hogy zsebkopott a telefon. Mos ezt kifogásolta, mire irtam volna neki , addigra állitólag ő már beszélt a futárszolgálattal, és blokkolták a pénzem számlára való utalását. ezt megteheti a futárszolgálat? nem kevés pénzről van szó, és elég idegesítő.

2017. jan. 3. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:

A futarszolgalat nem hinnem hogy tehet ilyet.


A legkozelebbi kerdesnel, hogy 'me' nem akarnak sokan utanvettel kuldeni semmit', ezt a kerdest fogom idezni...

2017. jan. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem értem... a vevő akkor most látta már a telefont vagy nem? Ha utánvéttel fizetett, akkor addig meg se kapja a csomagot, amíg nem vírítja a lóvét...
2017. jan. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de mi lenne ha felhívnád a DPD-t?
2017. jan. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen nem fizette ki, a postással visszaküldte. Ez mondjuk dupla szívás mert így utánvét költségét is neked kell fizetni.

Utánvétel soha ne postáz ez eladóként alap.

2017. jan. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Annyi történt, hogy àtvette a csomagot, kifizette , én várom , hogy a dpd utalja nekem a pénzt, és àllítolag ezt ő blokkoltatta.
2017. jan. 3. 12:29
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Dpdt kérdezted már?


Amugy tippre nem hiszem...

2017. jan. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a dpd tuti nem fogja blokkolni a pénzt!
2017. jan. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mikor szoktok már le az utánvétről? :-)
2017. jan. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha blokkoltatta a pénzt akkor nemvolt joga átvenni, ez olyan mintha azt mondanád a boltosnak hogy mégsem kell a cipő mert nem tetszik aztán szó nélkül fogod és kisétálsz kezedben a termékkel fizetés nélkül.

Szerintem szólj neki hogy most vagy szépen saját költségen visszaküldi vagy jogi útra tereled.

Ha online rendelek valamit és baj van vele akkor is csak úgy kapom vissza a pénzem ha visszaküldöm.

2017. jan. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!