Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire lehet jó fundamentásn...

Mennyire lehet jó fundamentásnak lenni? (értékesitő)

Figyelt kérdés

25 (F)

Sziasztok jelenleg van munkahelyem ahol 100 körül keresek havonta, teszem hozzá nem ez az életcélom, de jelenleg nincs jobb. Egyik ismerősöm, akit régóta ismerek meg van valamennyire bizalom is ajánlotta ezt a Fundamenta értékesitési témát. Szkeptikus ember vagyok és csak azért mentem el, mert ismerősöm volt srác. Nem nagyon hiszek ezekben a piramis dolgokban. Persze ,amit mondtak nagyon jó volt, sok pénzt igér, persze sok munkával blablabla. Vajon milyen rejtett dolgokról nem beszélt és mennyire lehet jó egy ilyen dologba belevágni? Mennyire érné meg csak ezzel foglalkozni? Sok helyen olvastam róla nyilván, ha érdekel az ilyen munka akkor csináljam meg vannak akiknek nem megy, meg van akinek megy...Kérlek ha van személyes tapasztalatotok, akkor írjatok. Bármit. Köszönöm!



2017. febr. 7. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az értékesítő meló sehol nem jó. Max ha van gyomrod a tukmáláshoz.
2017. febr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Egyik ismerősöm, akit régóta ismerek ... ajánlotta ezt a Fundamenta értékesitési témát... Nem nagyon hiszek ezekben a piramis dolgokban."


A Fundamenta nem piramis - dolog, hanem lakáskassza.

Ha valaki lakást akar venni és erre takarékoskodik, akkor teljesen jó megtakarítás neki a lakáskassza - mivel az állam is támogatja évi 72 ezer ft-al a megtakarítást.

Nem tudom, mit mondott Neked az ismerősöd, de ha ennyire nem jött le az, amiről szól a dolog, akkor nehezen fogod tudni csinálni, mert ott mindent nagyon pontosan, precízen kell tudni és jól kell tudni eladni a dolgokat.

Ha jó a beszélőkéd, jól tudsz kapcsolatot teremteni, megnyerő a modorod, akkor működhet - ha magadba zárkózó vagy, akkor sokkal kevésbé működhet. Na meg aztán az sem árt, ha hisz abban az ember, amit csinál... :-)

Próbáld meg a jelenlegi munkád mellett - ez úgyis gondolom jutalékos - és ha nem megy, akkor hagyd a csudába, ha meg megy, akkor válthatsz.

2017. febr. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szedjük szét ezt kicsit:


A legfontosabbat te magad mondtad ki és döntötted el; nem hiszel benne. Anélkül pedig semmi esély arra, hogy boldogulj.


Azt teljes bizonyossággal ki merem jelenteni, hogy akármit is hallasz a cégről, vagy a munkáról, semmit, de semmit nem jelent. Olyannal beszélsz, akinek nem megy? Lehet, hogy neked fog. (az is lehet, hogy nem)

Netán olyannal beszélsz, aki rohadt jól keres? Lehet, hogy te nem fogsz. (de az is lehet, hogy igen). Az értékesítői munka nem könnyű kenyér és főleg NEM VALÓ MINDENKINEK, mondjon erről bárki, bármit! A sikered nagy mértékben múlik azon, hogy te milyen személyiség vagy. Én pl többet tudtam a termékről, mint a legtöbb fundamentás kollégám. De zárkózott típus vagyok és főként túlontúl etikus. Kitalálhatod: Nem ilyeneknek áll a zászló ezen a pályán. Kell hozzá egy kis egészséges gátlástalanság, kellene tudás is, de ezt sokan pótolják önbizalommal és lehengerlő stílussal. Hiába tudnak kevesebbet, de olyan tulajdonságokkal bírnak, ami belőlem hiányzik, ugyanakkor ehhez a munkához elengedhetetlen.

Alap esetben azt mondanám, hogy ezt gondold végig és utána dönts, de te már döntöttél, hiszen nem hiszel benne. Így pedig kudarcra van ítélve minden próbálkozás.

2017. febr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!