Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A szabadkai piacon mivel éri...

A szabadkai piacon mivel éri meg mostanság fizetni? / Euró, dinár vagy forint? /

Figyelt kérdés
2008. okt. 10. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Ajánlom a Dínárt, mert azzal kevésbé tudnak átverni.

A piac elején amúgy is van egy pénzváltó, így nem megterhelő.

A piaci árusok "árfolyamai" mindig csak nekik kedvezőek.

2008. okt. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
84%
Bocsi,de az nem dínár, hanem dinár, rövid i-vel. Euróban is fizethetsz, nem annyira jelentős a különbség. Dinárban és euróban a legegyszerűbb fizetni.
2008. okt. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Én szabadkai vagyok,szóval...


Dinárt javaslom,mert nem csesznek ki veled,bár ha magyarul szólalsz meg,akkor már azt kérdik,hogy forintban fizetsz-e (az odavalósiaktól is,ugye,ami zavaró). Mindegy,euróval nem lehet fizetni,de van pár pénzváltó,úgyhogy be lehet váltani.


Milyen híres bolhapiacunk van... :-)


Ha még lenne kérdésed,szívesen válaszolok.

2008. okt. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én meg szabadkához közel lakom és eurót, forintot sehol sem fogadnak el....
2010. jan. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

dinárral legjobb fizetni ( dínár akkor tudják hogy magyarországi), euró illetve forintot is elfogadnak

szabadkai lakos, hetente járok piacra shoppingolni :)

2010. aug. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!