Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Alkalmi munka 17 eves diaknak...

Alkalmi munka 17 eves diaknak Budapesten?

Figyelt kérdés
Mindenhol keresem, de egyik sem alkalmi.. sajnos nem tudok bevallalni hosszutavon egy munkat sem. Valaki esetleg tud segiteni?
2017. febr. 8. 19:59
 1/4 anonim válasza:

sajnos a budapesti iskolaszövetségeket/diákszervezeteket nem ismerem.

Én Nyíregyházán vagyok a Melódiáknál és őket nagyon megbízhatónak ismertem meg.

A lényeg, hogy ajánlanak helyet, ahova éppen tudnál menni. Mondjuk megmondod, hogy te péntek délután tudnál melózni, vagy vasárnap.


Akkor megnézik a partnercégeiket és teszem azt a Tescoba, vagy egy ruhaboltba épp kell pár ember, aznapra. Megkérdezed mennyi a nettó bér stb. megmondják, te elmész és majd következő hó elején utalják a fizetésedet.

2017. febr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom! (Rossz kategoriaba irtam, bocsi)
2017. febr. 8. 20:51
 3/4 anonim ***** válasza:

bár mi lehet.

végig mész a körúton és 100 helyre keresnek mosogatót.


rajtad múlik mit beszélsz meg velük.

Ne hagyd magad! Légy tökös!

2017. febr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen altalanos plazai boltokban kezdj. Ruhaboltok, ha jartas vagy a szamitastechnikan alapfokon, akkor mediamarkt , 576 is jo. 17 evesen szerintem ezek a legjobb -szakmai tudast nem igenylo, minimalis fizikai munkaval jaro- munkak. A betanitas is egyszeru. Tul nagy felelosseg sincs. Hajra
2017. febr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!