Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy táblás milka csokit miben...

Egy táblás milka csokit miben lehet elküldeni postán?

Figyelt kérdés
2017. febr. 9. 23:08
1 2
 1/12 Donald J. Trump ***** válasza:
41%
Élelmiszert nem lehet postázni. Egyébként 100g-ig 235 HUF, 250g-ig 275 HUF, tehát még egy tábla csoki ára lenne elpostázni egyet. Már csak azért sincs értelme, mert a postaboltban is kapni csokit (meg nagyjából minden kisvárosi közértben).
2017. febr. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

De kár. Egyik ismerősömnek akartam küldeni figyelmességből, aki másik megyében lakik.

Köszi az infót!

2017. febr. 9. 23:37
 3/12 anonim ***** válasza:
46%

Miért ne lehetne küldeni? Nem romlandó kaja és egyébként is honnan tudnák, hogy az van benne.

Viszont tutira összetörik, mire odaér.

2017. febr. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%

Simán lehet, én külföldre is rengeteget küldtem már.

Én buborékos borítékot vettem és abban küldtem el hogy ne törjön szanaszét - de ennek az a hátránya, hogy buborékos borítékot azt hiszem csak ajánlva lehet feladni, ebben nem vagyok biztos, azért kérdezz rá. :)

2017. febr. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%

Add fel buborékosban, mondjuk kb 2x annyiba fog kerülni, mint maga a csoki, már ha kis tábláról beszélünk.

De számold bele, hogy simán ellophatják.

2017. febr. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az infókat!:)

Egy nagyon jó barátomnak szántam egy kis apróságot csak nem egy helyen lakunk. Sokat segített nekem. Annyira nem zavar ha drágább a feladás.

Komolyan ellophatják? Az szép..

2017. febr. 10. 10:22
 7/12 Donald J. Trump ***** válasza:
0%

Nem kilopják, hanem eltávolíthatják a postaforgalomból tiltott termékeket a csomagolásból (pl. élelmiszert).

Nyílván a postai dolgozók ilyen élelmesek, hogy naponta átmegy számos, többtízezer forintos csomag a kezük között, de ők a te 200 forintos csokidra fognak utazni...Ez pont olyan különbség, mint ha azt mondanám, hogy megloptak 8000 forinttal a buszon, holott 8000 forintos büntetést kaptam.

2017. febr. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Add fel ajánlva, akkor biztos, hogy megérkezik. :) És bár igen, ahogy többen írták, drágább a feladás, de itt nem a csoki árán van a lényeg, hanem a gesztuson. Biztos örülni fog neki! :)
2017. febr. 11. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:) Igen utolsó kommentelő én is így gondolom!:)


Azt viszont nem értem miért kellett egymást lepontozgatnotok :( Mindenkinek zöldet adtam mert hasznosak a válaszok, de látom sok rosszindulatú ember van.

2017. febr. 11. 09:58
 10/12 anonim ***** válasza:
Én mások kérdéseire érkező válaszokat sosem szoktam pontozni, mert nem az én tisztem eldönteni a hasznosságát. DeDe hát ettől szép a világ, nem vagyunk egyformák.
2017. febr. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!