Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Ha én a Bux napi loghozamát ábrázolom egy magyar részvény napi loghozamának függvényében pontdiagramon, most abból én mit látok?

Nekem az jön le, hogy most egy elemhez több értéket is rendelhetek...de most ebből mit lehet leolvasni?

Kérdések hasonló témákban:
magyar, diagram, függvény, érték, árfolyam, log, hozam, részvény, BUX

2017. febr. 11. 15:38  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tőzsdések, tudtok olyan magyar portfolio managert vagy blog írót vagy bárkit mondani, aki külön csak részvényekkel foglalkozik?
Hol tudom megnézni hogy a magyar részvények mennyi osztalékot fizetne?
Tőzsdézni szeretnék kisebb magyar vagy külföldi cégek részvényeivel pár hét, hónap alatt nyereséget elérni. Hol érdemes számlát nyitnom ahol kicsi a levonás és milyen programot...
Hol lehet megnézni, hogy két időpont között egy részvény vagy a tőzsde ára mennyit nőtt vagy esett? Főleg a BUX és magyar részvények.
Melyik Magyar részvény után jár osztalék?
A ciprusi tőzsdén STC ticker kóddal jelzett részvényt (STC: Global Digital Services Plc. ) lehet kereskedni magyar bankon vagy brókeren keresztül?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!