Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebben az esetben elvehetik az...

Ebben az esetben elvehetik az FHT-mat? (22800Ft)

Figyelt kérdés

2015 11 03 - 2016 02 29 - ig folyamatosan dolgoztam közmunkán. (2016 01 20 - 2016 02 29-ig táppénzen voltam műtét miatt, áprilisban ismét műtöttek, kezelés alatt voltam egészen szeptemberig emiatt nem tudtam elmenni dolgozni, meg utána sehová nem vettek fel). Ma jött a papír, hogy felülvizsgálják az FHT mat. Nekik a 30 nap úgy kellene, hogy 2016 02 06-tól 2017 02 07 ig. Kérdésem az, hogy akkor a januárt nem is nézik? Mert igy csak 23 napom van akkor.... Honnan szedjek visszamenőleg még 7 napot??? Mivel folyamatos volt a munkaviszonyom 15 novembertől 16 február 29 ig. Ez hogy megy??? Sajnos egészségügyi okok miatt nem tudtam elhelyezkedni, sehol nem kell olyan ember akit folyton el kell engedni mindenféle vizsgálatra stb.


Hozzá tenném: azóta is rendszeresen keresem a munkát, tehát nem az van hogy ne akarnék dolgozni, mert ez nekem a legrosszabb így. Haszontalannak érzem magam és a 22 ezer éhen halni sok jóllakni kevés. Mindenképpen szeretnék hasznos tagja lenni a társadalomnak, de egyszerűen nincs lehetőségem semmi. (elköltözni pedig családi okok miatt nem tudok)


Voltam bent még Októberben a munkaügyiben és szóltam, kérdeztem, hogy ha nem találok februárig semmit, akkor elég lesz e a január február és azt mondták igen. Most nem tudom mi lesz így... Valaki valami ötlet?



2017. febr. 13. 13:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!