Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi volt a legrosszabb/legnegat...

Mi volt a legrosszabb/legnegatívabb élményed internetes vásárlás során?

Figyelt kérdés
És mi lett a vége?
2017. febr. 16. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
eddig egyetlen egy ilyen van, eppen most aktualis. autoalkatreszt vettem aprohirdetesben, csak messze lakik az illeto, igy atutaltam a penzt, o meg baxik kuldeni a cuccot. mondjuk nem egy nagy tetel, es pont lexarom megjon-e, es igen tudom en vagyok a hunyo, mert elore utaltam, de kb 10 eve vasarolok a neten, sose volt semmivel problemam. jelentettem az oldal uzemeltetojenek, de eddig nincs valasz.
2017. febr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

elofordult nehanyszor hogy a megrendelt ruhadarab merete nem volt jo, azokat visszakuldtem es kicsereltek, vagy visszaadtak a penzt.


Meg egyszer volt egy videokartya hibas, azt is kicsereltek.

2017. febr. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A csere gyorsan ment?
2017. febr. 16. 10:52
 4/7 anonim válasza:

Néhány évvel ezelőtt műfenyőt rendeltem,meg is jött időben.Aztán amikor felbontottam,találtam benne egy papírt amin az volt,hogy ezt már egyszer valaki visszaküldte mert selejt,hiányzott néhány ága.Benne volt a jegyzőkönyv is...

Természetesen panaszkodtam és küldtek egy rendeset ami éppen Karácsony előtt egy nappal érkezett meg...

Ja még volt egy,tavaly augusztusban rendeltem egy márkás melegítő alsót és egy pólót,telefonáltak is,hogy egy hét múlva megérkezik....azóta is jön...

2017. febr. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem küldte el az illető a cuccot. Ezen buktam sajnos, külföldi volt, nem tepertem hogy behajtsam.

Vaterán leütés után az eladó emailre nem reagált, utána negatívot adott, mert "nem kerestem". Hát baccus ő is kereshetett volna, ha annyira ragaszkodik a telefonhoz.

Meg volt egy aki negatív értékelést adott, valószínűleg figyelmetlenségből. Amikor szóvá tettem, annyit mondott, rég volt, nem emlékszik :(.

2017. febr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Normal idoben ment.


En mar tobb mint tiz eve rendelek a neten dolgokat, egeszen nag yerteku muszaki cikkeket is beleertve, tobb szaz vasarlason vagyok tul, teljesen jol mukodik.

2017. febr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Volt pár:

- magánszemélytől: személyes találkozó előtt egy nappal, konkrétan éjfélkor változtatgatja a találkozó helyét, aztán nem oda megy, ahova megbeszéltük utoljára, és neki áll feljebb

- csomagszállítón keresztül küldtek csomagot, b.tak értesíteni arról, hogy megjött (se egy mail, spam mappában sem, se egy sms), aztán jött egy mail, hogy mivel nem mentem el érte a központba, holnap visszaküldik USA-ba. Akkor felhívtam őket, hogy ez mégis micsoda, és lesznek szívesek félretenni, amíg át nem tudom venni, főleg, hogy nem értesítettek... pasasnak állt feljebb a telefonban meg kamuzott össze-vissza, de aztán nem lehetett engem leállítani, és el tudtam érte menni

2017. jún. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!