Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi idő ez a pokerstarsnak?

Anonimuus8 kérdése:

Mennyi idő ez a pokerstarsnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 2 Éve pókerezek aktivan a neten csak is a pokerstarson...Van ,hogy bukok van ,hogy nyerek , az utobbi 1 hétbe elég szépen jött minden és jó pénzeket nyertem, utaltam is ki magamnak szép sorba majd az utolsó kifizetésem azóta nem engedi..Kifizetést kezdeményezek majd vissza dobja a pénzem mondván ,hogy nem sikerült.

Ma utánna néztem és a a pokerstars fiókomba feltöltöttem lakcimkártyát személyit,útlevelet meg minden ilyen szarságot mert aztmondták az kell...Azóta se történt semmi, nem reagálnak pedig elvileg max 3 óra és mindenkinek vissza írnak. Mi legyen várjak tovább vagy hol lehet intézkedni ? ÉS mielött valami jó akaró ember megszól mert abból van itt bőven:) nem 10-20 ezer forintról van szó ,hogy oké akkor hagyjuk a fenébe ne törödjünk ezzel a kis pénzel.

Előre is köszönöm a segitséget!!


2017. febr. 16. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 4-5 óra volt míg visszaírtak, de lehet hogy túlterheltek. Ne aggódj, amint tudnak válaszolnak, ha valami hiányzik úgyis szólnak.
2017. febr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na hogy megy a póker,kérdező?
2017. ápr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!