Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tippmix stratégia működhet...

Tippmix stratégia működhet vagy csak szerencsém van eddig?

Figyelt kérdés

Elkezdtem előszőr 1.000 Ft-tal (többel nem akartam, buktam én már nagyokat különböző szisztémákkal)

Azt elosztom 4-el és akkor egy szelvényre kb 250 et teszek.


Ezt úgy hogy kiválasztok kb 10-12 rizikós meccset (2,50-4,00) hazaira olyan meccseken ahol a hazai erősebb mint a vendég (néhány példa: Metz - Marseille, Burnley - Leicester, Benfica - Dortmund, Psg - Barca, Gent - Tottenham) vagy pedig teniszt, ott is 2,50 körülit 2 alá nem megyek és 3 felé sem, fociban 3 fölé igen, mert ott ugye 3 esély és nagyobbak az oddsok...


Választok egy fix meccset 1,10-1,2 és a mellé megjátszom ezeket 2/10 vagy 2/11 attól függ hány meccs van. Eddig a találti arány nem számoltam de 1.000 -re 1.500 körül jött ki. Volt ami minuszos volt ami pluszos szelvény nyilván.

Nem minden napra és nem minden meccsre rakok.

Az alapja az egésznek, hogy ha valamelyik jó hazaiban általában az underdog csapat, és a favorit vendég, mégis a hazaira teszek. Sokszor a vendégnek 1,75-2,00 az oddsa, de szerintem csak azért mert az a "nevesebb" csapat.

Amelyeket írtam jó példák rá, akár a Burnley - Leicester hazaiban az egyik legerősebb, másik vendégben még nem is nyert, és 2.6 volt rá... PSG otthon nem kapott ki nem is tudom mióta mégis a Barca a nagyobb név...


Véleményekre lennék kíváncsi? :)



2017. febr. 17. 14:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Szerencséd volt. Ha lenne működő stratégia, már tönkrementek volna a fogadóirodák.
2017. febr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Csak is a szerencsén múlik! ''ezeket 2/10 vagy 2/11 attól függ hány meccs van" játssz 2/3-at. nagy tétben! Itt csak 1 megy el és a pénzed vissza kapod! De a 2/10-nél? Mi van ha 3 megy el?? Bukta?! Igen Vagyis, szerencse!
2017. febr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

2/10 nél ha 3 elmegy nem bukta :D

mert 2 nek kel bejönnie minimum

még ha 8 elmegy akkor is visszakapok valamennyit.

2017. febr. 17. 16:00
 4/14 Estádio de Felchút ***** válasza:
96%

Szerencsejáték esetében nem létezik "működő stratégia".

Értelmezd a "szerencsejáték" szó szemantikáját.

2017. febr. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
"2/10 nél ha 3 elmegy nem bukta" IGAZAD van! Bocsi hülyeséget írtam! Csak ebben az esetben nem jön vissza a befektetett pénzed!
2017. febr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
4 elég ha jön
2017. febr. 18. 01:11
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz, hogy sportfogadásban nyerj valamilyen előnyöd kell, hogy legyen az irodával szemben. Tehát például élőben követed az nb3-as meccseket, mindent tudsz a formájukról, sérülésekről, stb, aminek a fogadóirodák nem tudnak olyan pontosan utánanézni és így fogadsz.

A másik lehetőség, hogy mainstream meccseknél, nem a fogadóirodáknál vagy jobb, hanem a többi fogadónál, mivel az elején beállítja a fogadóiroda a szorzókat, amik a megrakott tétek mennyisége és eloszlása szerint változnak (pl. Barca-Espanyol meccs eredeti szorzók: 1,2-4,5-7, viszont senki nem fogad az Espanyolra csak a Barcara, így a bukik kockázatcsökkentés miatt csökkentik a Barca szorzóját mondjuk erre: 1,12-4,8-7,2. És ha ezen az oddson már megéri megtenni az Espanyolt, vagy a döntetlent akkor megteszed (Így is a fogadóiroda jár jól, de nem a te pénzedből, hanem a többiekéből).

A te stratégiád pusztán a véletleneken és nem háttértudáson alapul, szóval nem hiszem hogy működne. Főleg nem tippmixen, ahol kifejezetten gyenge szorzók vannak.

2017. febr. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A Burnley-Leicesterre tényleg egész jó volt a következtetésed, viszont a PSG-Barcánál nem hiszem. Oké, hogy kikaptak 4-0-ra, de azt nem nagyon lehetett alapul venni, hogy a PSG kb veretlen hazai pályán, mert egy relatív gyenge francia bajnokságban veretlenek.
2017. febr. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Milwall - Leicester is jött

Burton - Norwich is

de pl a Hertha - Bayern is közel járt

2017. febr. 18. 21:01
 10/14 anonim ***** válasza:
Sok sikert neked. Nekem más módszereim vannak. Nem érdekel, hogy ki kivel játszik, és nem nezem a statisztikákat.
2017. febr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!