Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen választ lehet adni...

Milyen választ lehet adni erre a kérdésre állásinterjún, hogy mégis pozitívnak tűnjön: "Milyen rossz tulajdonságai vannak? Soroljon föl hármat!"?

Figyelt kérdés
2008. okt. 10. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Sértődékeny, haragtartó. Amúgy jó fej! :-)
2008. okt. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Na de komolyan! Szerdán megyek állásinterjúra és tuti megkérdezik,mert csak ilyen hülye kérdést tudnak feltenni. Tiszta hülyének nézik az embert. Már arra gondoltam, hogy azt mondom amit a 3 pozitívra mert ez lehet, hogy másnak negatív.( ja mert persze 3 pozitívat is kérnek)

Azért a végén kiváncsi lennék mit írnak a nevem mellé!

2008. okt. 10. 22:24
 3/9 anonim válasza:
93%
Írd, hogy munkamániás vagy, maximalista, és rendmániás.
2008. okt. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

maximalista,(ez lehet + is,de te hangsúlyozd h.ez néha idegesítő is lehet),makacs-(de jó érvekkel meggyőzhető,),


türelmetlen-szeretsz tisztán látni minen szituban,nem szereted, ha vki hibája miatt, nem mennek gördülékenyen a dolgok...

ezek olyan - tulajdonságok,amik egy kis magyarázattal +nak tűnnek:-)

2008. okt. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

A megkérdezett szakemberek szerint ilyenkor hárítani kell. Mondhatjuk például azt: "Nem tudok ilyet mondani, mert a főnökeim többször is biztosítottak, elégedettek velem és jól végzem a munkám." Ám ha mindenképp negatívumot szeretnének hallani, tálaljuk a hibáinkat pozitív állításba csomagolva. Például: Néha hajlamos vagyok a lassúságra. Nem nyugszom, amíg mindent le nem ellenőriztem precízen, a legutolsó részletig, mivel túlzottan alapos vagyok.


ezt másoltam,de sztem van benne jó tipp.szóval az a lényeg h.nem kifejezetten a munkához kapcsolódó neg.tulajdonság legyen,és a körítés a fontos...

2008. okt. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülyeség hárítani, mert az tök nagyképűségnek hangzik, hogy neked nincs rossz vagy negatív tulajdonségod. A maximalista az jó, meg amiket előtte írtak, gondolkozz el ezen piit, ami azért tényleg jellemző rád, és negatív lehet, de csak picit, meg persze ez nem biztos hogy negatív tulajdonság, érted ugye!
2008. okt. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Én a következőket mondtam rossz tulajdonságként:


-néha hajlamos vagyok MAGAMBAN elsőre megítélni embereket anélkül, hogy ismerném őket

-olykor túlzott munkamánia :-)



Pozitívként:

-empátia

-pozitív életszemlélet

-jókedvű alaptermészet


Hirtelen ez jutott eszembe amiket rögtönöztem három hete! Sok sikert!

2008. okt. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
79%

ÉN azt mondanäm rossz tulajdonsägnak hogy munkamäniäs vagyok szeretek dolgozni

ez lehet az egyetlen jo välasz

2008. okt. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Utálok hazudni, még állásinterjún is.

Van igazságérzetem.

Van erkölcsi érzékem.


Ilyen emberből sose lesz engedelmes öltönyös rabszolga (vagy hajcsár), viszont akiből e 3 tulajdonság hiányzik az pszichopata kápóként tökéletesen beilleszkedik ebbe az elb*szott neolib világba'.

2013. szept. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!