Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lehet skrillről kiszedni...

Hogy lehet skrillről kiszedni a pénzt? (nem akarok velük utaltatni majdnem 2000 ftért)

Figyelt kérdés
Valaki tud egy módszert?
2017. febr. 27. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Van prepaid kártyájuk, de annak az ára is 10 euró évente és 2 euró a készpénzfelvétel díja, így ha csak egyszeri alkalommal vennél ki pénzt, nem vagy előrébb vele.

Vannak még online pénzváltók, ami arról szól, hogy te elutalod az ő Skrill számlájukra a pénzed és ők valamennyi jutalékot levonva pénzt töltenek pl a te Paypal számládra, de én ezekben valahogy nem bízom. Azonkívül ők is elkérnek 1-5 dollárt fixen meg pár százalék jutalékot és kis összegnél megint 2000 Ft körül vagy.

2017. febr. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

kár...

mindegy megoldódik talán

2017. febr. 28. 14:12
 3/4 Cinike válasza:
Vettél fel hozzá bankkártyát? Verifikáltad? Akkor kérd ki arra a kártyára, költség 7,5%; igaz, csak VISA kártyára. De ez a legolcsóbb megoldás. Nekem a 3. napon érkezett meg a bankszámlámra, amelyikhez a kártya tartozik.
2017. márc. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
befizettem egy fogadóirodához,onnan pedig ki tudtam utalni,kb 200ft-ba került ha jól emlékszem
2017. márc. 18. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!