Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebayen ha az van oda írva,...

Ebayen ha az van oda írva, hogy "Talán hozzám nem szállítanak" és vegyem fel a vevővel a kontaktot akkor, hogyan tudom megnézni, hogy kb mennyi lesz a szállítás?

Figyelt kérdés
Konkrétan azt írt, hogy "Ebay International Shipping Program"-al küldi. Próbáltam utána nézni, de nem igazán értettem, hogy most akkor mi van. Angliából jönne egy (elektronikus)egérnél kicsit nagyobb cucc. Mivel kalkuláljak?

2017. márc. 1. 00:41
 1/3 anonim ***** válasza:

" vegyem fel a vevővel a kontaktot akkor..."


Gondolom az eladóval, nem a vevővel - mert az Te vagy :-)

Írj az eladónak, hogy Magyarországra szállítanak-e? (de valószínűleg igen)

2017. márc. 1. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jól átláttad a helyzetet :) - de itt nem is az a kérdés, hogy szállítanak e - mert erre a kérdésemre írta, hogy az ebayes cókmókkal küldené - hanem az a kérdés, hogy mennyibe fog fájni az? - mert ha egy 5000 cuccot 10 000 ért hoznak ki akkor köll a fenének.
2017. márc. 1. 19:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Az ebay-n mindig ott van az aukció oldalán a postaköltség is.

Ha valami okból kifolyólag mégsem találod, akkor meg kérdezd meg az eladótól. De tényleg... Mi azt honnan tudjuk, hogy az eladó milyen céggel, mennyiért fogja küldeni?


"egy (elektronikus)egérnél kicsit nagyobb cucc. "

Elsősorban nem a mérete számít, hanem a súlya és hogy milyen céggel jön?

2017. márc. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!