Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vendéglátás (szakács) szakma...

HelpMe21 kérdése:

Vendéglátás (szakács) szakma finomításában kérnék segítséget? Nyilván csak hozzáértőktől!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha lehet már az elején leszögezném hogy fikázó hozzá nem értő megjegyzéseket és a 12 éves gyerekek okoskodását mellőzzük!

Annyi lenne a problémám hogy bárhol dolgoztam eddig mint szakács, a HACCP előírásokkal kapcsolatban gyakorlatilag még az üzletvezető se tudott érdemi választ adni. Annyit sikerült megtudnom hogy hűtő nyilvántartási és takarítási naplót kell vezetni, de ezeken felül vannak-e még olyan dokumentumok amiket egy szakácsnak kell rendben tartania? Előre bocsátom hogy nekem nincs szakács végzettségem másodállás és/vagy hobbi szinten dolgozok benne mert szeretem de ilyen irányú szakiskolába nem jártam (folyamatban van).

A válaszokat előre is köszönöm!



2017. márc. 2. 08:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezeket sem kötelező a szakácsnak vezetni. A haccpben kijelölt vagy a munkaköri leírásban, esetleg szobeli utasitasra lehet de az osdzesert az egyseg uzemeltetoje felel. Hogy o kinek adja ki feladatba o dolga, de rajta fogják szamon kérni komtroll homerok alapjan napi 2-3 mert adat huzonkent fagyadztonkent, takaritasi napló , sütési napló, maghőfokok, rágcsálóirtási napló, tűzoltó készülék ellenőrzési napló és napi ellenőrzési lap, jelenléti iv , munkaruha kezelési iv,műszak napló, és oktatási anyagok dokumentációja, de hogy melyikből konkrétan mi kell, azt az egység jellege és a termekkorok határoztak meg.
2017. márc. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!