Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A tippmixpro miért ilyen...

A tippmixpro miért ilyen gyenge mind kínálatban mind szorzóilag a külföldi irodákhoz képest?!

Figyelt kérdés
Eddig bet365-n jatszottam de par napja kikertem onnan a nyeremenyem,gondoltam egy reszet befizetem a hazai tippmixprora ha mar annyira mondjak h csak a legalis itthon.. de ket perc alatt lejott h egy szar..oddsok is jelentosen kissebbek es csomo esemenynel nincs olyan kinalat se.. pl megtennem h vendeg csapat 1.5over golt lo ami beten 2.2odds itt ilyen nincs is,miert? Hogy varjak igy el h ne a kulfoldi oldalakat valasszak az fogadok nagy resze?

2017. márc. 3. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínüleg azért, mert már nem kell adózni utána. Én többek között az éjszakai élő fogadásokat hiányolom.
2017. márc. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudtommal a tippmixen regebben se kellett a papiros formaban se.
2017. márc. 3. 12:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan ez ,mint a kommunizmus .Az állam eleve levonta az adókat.Attól függetlenül a világ legrosszabb oldala,. Megírtam nekik. Aki 1 focira 2 fogadást ajánl,az hülye.Szerencse 500 buki van,meg a lokálisak.Hajrá !Bookmaker revue. Top 100 bookmaker. oddsportal.com.
2017. márc. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meccs elött tényleg kevés az esemény, élő fogadásnál viszont már több. Egyébként valóban gyengécske.
2017. márc. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 laikusnő válasza:
100%

A Tippmixpro egy nagy nulla. Jelen pillanatban, péntek délután 14.30-kor a Bet365 16 db élő focimeccset kínál fel fogadásra, a magyar oldal egyet sem. Élőben megy náluk két db U19 kézilabda, és ennyi. Igen, előny, hogy a Tippmixpro legális, de fogadásra szinte alkalmatlan. A Bet365 közel 200 országban működik, nemzetközi nagy meccsek közben körben fut a reklámfelületen a logo, óriási reklám, hatalmas a népszerűségük. Egyedül nálunk tiltják, mondván, aki ott játszik, legálisan teszi. Márpedig ha én leadóztam már a pénzemet, akkor azt teszek vele, amit akarok. Ha úgy tetszik, megkockáztatom egy fogadáson, vagy akár szét is téphetem a bankjegyeket. Ez egy ilyen ország...no comment.

Ja, és a fogadás a Tippmixpron ( ha épp van mire fogadni ) rettentően nehézkes. Kiválasztasz egy kötést, és ha valamelyik fogadás már nem lehetséges, akkor nem csak azt veszik ki, hanem mindet törlik, nem marad meg a szelvény, bogarászhatsz újra, hogy miket is tettél volna meg. Ha egy tét vesztes, az két percen belül megjelenik pirossal. De amikor sikeresen fogadtam az 1.félidő kimenetelére, már majdnem elkezdődött a második félidő, és még mindig nem jelezte, hogy nyertes vagyok, közel 12 perc kellett , hogy megjelenjen a nyert összeg. A bet-nél kb 5 mp.

Kerek szemmel bámulok, amikor dícsérik a tippmixpro felületét. Az odds-ról meg csak annyit, hogy ahogy fogy a játékidő, úgy emelkedik az odds szinte pár percenként a bet-nél, a hazainál megreked. Példa : egy pár nappal ezelőtti döntetlenre álló meccs, ahol a Tippmixprónál a vendéggyőzelem odds 9 körül megállt, a Bet-nél 23-ig kúszott. Nincs itt miről beszélni.

A Bet-nél felvehető nyeremény van, ha nyerésre állok, és nem akarok már kockáztatni. Aki játszik, ezt pontosan tudja.

A magyar oldal mind kínálatban, mind a weboldal színvonalában fapados, nehézkes.

2017. aug. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolso igyvan ahogy irod. Egyebkent erdekesseg hogy a bet365 mar bejon az eredeti cimen is, nem csak alternativ linken.
2017. aug. 14. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!