Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki rendelt mar errol az...

Valaki rendelt mar errol az oldalrol? Megbizhato az oldal es ha igen akkor ezek eredeti cipok?

Figyelt kérdés
[link]

2017. márc. 5. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Most komolyan: Te miért mindig ilyen pocsék oldalakat linkelsz be? Tegnap is kérdeztél már egy oldalt, arra megírtam, hogy ha csak egy email cím van megadva kapcsolatnak, akkor onnan nem vásárolnék.

Vagy nem jegyezted meg, amit írtam, vagy nem találod, hol lehet megnézni, "leellenőrizni" az oldalt?

Contact US-re kell kattintani - de ha ezt nem tudod angolul, akkor ne akarj angol nyelvű oldalon vásárolni - mert csak át leszel vágva.

2017. márc. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt, de nem az volt a kerdes hogy vasarolnal-e onann vagy nem, hanem hogy valaki konkretan vasarolt-e mar errol az oldalrol.
2017. márc. 6. 08:40
 3/9 anonim ***** válasza:

Mondd, Te tényleg ennyire nem érted, amit írok?

Van egy oldal, ahol kapcsolat gyanánt meg van adva egy email cím - ha kapsz mondjuk 20 ezer ft-ért a csili-vili képek helyett egy 500 ft-os vászon "dorkót", akkor hova fogsz fordulni, kihez panaszra? Írsz egy emailt ÉÉÉÉS? nem válaszol rá, letilt, ugrott a pénzed.


Amúgy nem tudom, feltűnt-e, hogy rajtam kívül senki még csak nem is válaszolt a kérdésedre (nyilván, mert nem vásárolnak ilyen oldalról.

Segítő szándékkal írtam a válaszaimat (hogy nem vásárolnék), hogy ne csapjanak be - erre kiosztasz, hogy nem ez volt a kérdés...

Hidd el, nincs sok időm, nem szórakozásból, unalmamban irkálok itt, hanem tényleg segíteni akartam - ha ennyire értetlen vagy, akkor viszlát. csinálj, amit akarsz, erősködj tovább, de ha becsapnak, ne csodálkozz: "Fénykép, csomag - én szóltam" (még mielőtt kiakadnál ezen, ez egy reklám szövege volt :-) )

2017. márc. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ertem amit irtal, koszi a segitseget, nem kioktatni akartalak.:)
2017. márc. 6. 09:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Ok, szent a béke és szívesen :-)
2017. márc. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
🙂meg annyi hogy te nem tudsz veletlenul valami megbizhato ciporendelos oldalt?:D
2017. márc. 7. 07:29
 7/9 anonim válasza:
Sportshoes.hu. Megbízható, eredeti és gyors. A kiszolgálás nagyon jó. Szinte bármiyen cipőt be tudnak szerezni
2021. aug. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es, több, mint 4 éves a kérdés - szerintem már nem aktuális :-)

Bár másnak talán még jól jöhet :-)

2021. aug. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen, tudom én is látom. De nemrég vásároltam ott és nagyon jók a tapasztalataim
2021. aug. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!