Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Meddig lehet visszakérni a...

Meddig lehet visszakérni a termék árát Wish-en?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a problémám ,hogy rendeltem wishről egy táskát és azt tudom hogy a terméket a vásárlástól számított 30napig leet visszaküldeni na most ez a pénz visszatérésre is vonatkozik ? Mert a táska még nem jött meg és 8-án jár le az egy hónap. Mi van ha lejár az egy hónap, és a táska nem jön meg ? Akkor nem tudom visszakéni az árát ? A válaszokat előre is köszi!

2017. márc. 6. 19:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Jelzed hogy nem jött meg a kért termék, akkor szoktak még egy hét türelmet kérni, és ha utána sem jön meg, akkor újra jelzed és pár nap után visszautalják a pénzedet, és ha esetleg a táskád még is megérkezne amit írnak is azt tekintsd ajándéknak.


Barátnőm járt így, egy órát rendelt 1 hónap után jelezte hogy nem jött meg, kértek még egy hét türelmet akkor sem jött meg, újra jelezte, visszautalták 2 nap után a pénzt, és írták hogy ha mégis megérkezne akkor ajándék. Rá kb másfél héttel később megkapta az óráját ajándéknak. Szerintem totál korrektek. Én is szoktam venni tőlük néhány dolgot, de eddig mindig megjött minden bő 2 hét alatt. Volt amit másfél hét után megkaptam, volt amire 3 hetet vártam, de többségében 2 hét +- 1-2 nap volt az érkezési idő. Max 2000 Ft-ért szoktam rendelni tehát olyan drága dolgokat még nem vettem.

2017. márc. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!