Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Postraderen regisztráltam,...

Feke macska kérdése:

A Postraderen regisztráltam, küldtem is ki termék ajánlatokat, de most visszaléptem és a kereskedési listában nem látom őket. Volt már valakinek hasonló tapasztalata? Help! Az egyiket már elvileg meg is vették, de így nem látom.

Figyelt kérdés

2017. febr. 20. 08:48
 1/2 a legkisebb válasza:
Ilyen nekem is volt, nem volt egyszerű kideríteni mi a baj :) Annak az országnak az oldalán jelentkezz be, amelyiken regisztráltál. Ott már látod
2017. febr. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kristan Bea válasza:

Ha Facebookra tetted ki a terméket, vagy messengerben küldted ki valakinek azt nem látod a listában. Én is így küldtem ki és én sem látom.

Viszont ha érdeklődő jön rá akkor azt látni fogod, mert a megtekintették listába kerül.

2017. febr. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!