Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha hülye és szerencsétlen...

Ha hülye és szerencsétlen vagyok ahhoz, hogy egy forintot is keressek a mai világban, akkor nyírjam ki magam? 22F

Figyelt kérdés

Olyan szakmát vagy szakot, amivel érnék is valamit, soha nem tudtam elvégezni, túl hülye vagyok a fizikai/matematikai öszefüggések felismeréséhez, a logikám nulla, műszaki érzékem nulla. Nyelvérzékem nincs. Kézügyességem nevetséges, még egy csavarhúzót se tudok rendesen megfogni.

Mihez kezdjek? Mindenféle munkára alkalmatlan vagyok.


2017. márc. 7. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Már az dícséretes, hogy sikerült olvashatóan hiba nélkül kiírni a kérdést, szerintem van benned potenciál.

Bocs, a hülyeségért, csak elolvastalak és ez jutott az eszembe.

Hasonló korú vagyok, ne add fel nem reménytelen. Okosabbat sajnos nem tudok mondani, de van aki még a kérdését sem tudja kiírni annyira nem lehet vacak a helyzet ezek szerint.

2017. márc. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

Gyári meló. Bár szar lesz egész életedben azt csinálni.


Az egy dolog, hogy valakinek nincs nyelvérzéke, az viszont csak annyit jelent, hogy 5x többet kell tegyen érte, mint az akinek van.

2017. márc. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem lődd fejbe magad. Hátha azt nem hibázod el.
2017. márc. 8. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
52%

Én biztonsági őr lettem, hasonló paraméterekkel. Minimális agyfunkciót igénylő, ezáltal "meg is becsült" foglalkozás, de az öngyilkosságnál azért mégis jobb megoldás.

Ha tanácsolhatom, próbálkozz mindenfelé .. bizt.őrnek ráérsz akkor elmenni, ha már tényleg nem jön össze semmi.

sok sikert!

2017. márc. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!