Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Én miért vagyok ennyire...

Én miért vagyok ennyire SZERENCSÉTLEN és BÉNA?! Hogy tudnék találni valamit?

Figyelt kérdés

Tavaly érettségiztem, és ez az év amolyan "gap year" nekem, szeptemberben fogom kezdeni a főiskolát, levelezőn tervezem.

Eddig nem vártam de most már esküszöm várom, hogy legalább diákmunkát kaphassak, mert ősz óta keresek munkát és nem találok.

Még csak angolul tudok, egy erős középfokum van is, de sem szakma sem pedig előélet a munkában. ( csak kisebb időszakos munkák)

Eddig sehonnan nem hívtak vissza.

Hogyan lehet, hogy egész Budapesten nem találok részmunkaidős munkát, vagy bármit ami normális, csak nagyon alja mosogató - takarító munkákat 8-12 órában??

De lehet onnan sem hívnának vissza ha arra jelentkeznék...

MIKÖZBEN majdnem mindegyik ismerősömnek az én korosztályomból kb. , meg közeli ismerősöknek, páromnak is, vagy ismerősöknek akik butábbak, vagy nem tudnak nyelvet sem, van valami és nem is rossz munkája, hanem innen onnan beajánlva meg szerencsével meg kitudja mivel megkaptak olyan állásokat, ahol több száz ezret keresnek , ráadásul többen végzettség nélkül, én meg azért várom a főiskolát, hogy legalább valami olcsó diákmunkát kaphassak!!!!

Szeretnék a közeljövőben külföldre menni dolgozni, élni, de addig nem tudom mi lesz így, mert csak lógok a levegőben!!:((((


20L


2016. máj. 14. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Több száz ezret XD na arra befizetek.
2016. máj. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ha vicces ha nem, így van, mivel a saját szememmel látom, mivel hozzám közelálló emberek.

Igaz a nagy részük kapcsolatok révén került oda, ahova, de nekem az sincs ....

2016. máj. 14. 19:55
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Mindjárt jönnek a prolik, hogy lehetetlen. Szedd össze magad, tanulj nyelvet, képezd magad és legyél magabiztos. Törekedj a saját cégalapításra pl. a szüleiddel vagy olyannal akiben megbízol. Alkalmazottként sokra nem mész, sose lennék az. 3 évvel vagyok idősebb de a 3millió megvan havonta. Hajrá!!!
2016. máj. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Én meg egy évvel vahyok idősebb, 20 millió havonta.
2016. máj. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha lehet normális válaszokat is írjatok, ne ilyen meséket:)
2016. máj. 14. 20:29
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Még tanácsot is adtam, nem fogok neked vállalkozást indítani vagy mit vársz? Ha szerinted kamu, akkor sok sikert, de kb semmit nem fogsz elérni.
2016. máj. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
# kamu hát 6os, egy kis hülyegyerek vagy, aki fiatalabb lehet a kérdezőnél is, és itt játszod az eszed egy noname oldalon.
2016. máj. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Nem is hiába 45%-os. Gondolom teleböfögi hülyeségekkel az egész oldalt azért ilyen a színvonal. De hogy a kérdezőnek is adjak tanácsot: tanulni kell.
2016. máj. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A reptéren utaskiszolgáló ügyintézőnek bárkit felvesznek angoltudással, mert elég nagy a kiszóródás.
2016. máj. 15. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
Bárkit? a kérdező saját magára azt mondja, hogy szerencsétlen és béna. Oda kell egy megjelenés és a középfokú angol nem elég.
2016. máj. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!