Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Fundamentához honnan tudok...

Fundamentához honnan tudok letölteni szerződésfelmondási nyilatkozatot?

Figyelt kérdés
Megszeretném szüntetni a fundamentámat, de a honlapjukon nem találtam ilyen nyilatkozatot, a személyi bankárommal nincs kedvem ezt elintéztetni mert lehetetlen levakarni. :D

2017. márc. 11. 20:42
 1/8 anonim válasza:

[link]


Azért gondold át. Több megoldás is létezik, hogy ne veszítsd el a már megszerzett állami támogatást. Ha gondolod, privátban megbeszélhetjük, hogy mi neked a legjobb.

Semmilyen érdekem nem fűződik a szerződésedhez :)

2017. márc. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezt a nyilatkozatot láttam én is, de csak most jöttem rá hogy ez több dolgot is tartalmaz és a bal felső sarok vonatkozik rám... :)

Egyébként átgondoltam már a dolgot, van egy viszonylag jól bejáratott önkéntes pénztáram amin már letelt a 10 év, s jobbnak látnám azt a havi 15 ezret abba beleutalni. Egyébként amit linkeltél miért van 2 példányban? Kétszer kell kitölteni?

2017. márc. 11. 23:41
 3/8 A kérdező kommentje:

A papir alján ahol az aláírások vannak, ott melyiket kell nekem aláírni? Csak a lakás-előtakarékoskodót vagy mind a kettőt?

Ja és köszönöm a segítséget!

2017. márc. 11. 23:47
 4/8 anonim válasza:

Aláírás: lakástakarékoskodót kell aláírni. Azt nem tudom, hogy elfogadják-e üzletkötő aláírása nélkül. Elvileg igen, mivel letölthető a honlapról.


Igen, ha nem kéred az állami támogatást (nem lakáscélra használod a megtakarítást), akkor az első blokk vonatkozik rád.


10 évnél régebbi lakástakarékba ne fizess már, mert nem kapsz állami támogatást.

2017. márc. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Előző vagyok.

Bocs, elértettem, a 10 évnél régebbi, az ÖNYK. Oda mehet :)

2017. márc. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Semmi baj és köszönöm a válasz! :) Még 2 kérdés! :D

Két példányban töltsem és küldjem? Mert a honlapon két példányban letölthető. Csak fekete-fehérbe tudom kinyomtatni, ez bajuk lehet?

2017. márc. 13. 18:08
 7/8 A kérdező kommentje:
Bár gondolom mind a kettőt ki kell tölteni, mert fel van tüntetve a lapon hogy melyik ki példánya, az én példányomat gondolom visszaküldik aláírva ha minden rendben vele.
2017. márc. 13. 18:11
 8/8 anonim ***** válasza:

A honlapon azért látod két példányban, mert az eredeti nyomtatvány (ami önindigós) az is kettő példányból áll. Egy a tied, egy a Fundamentáé.

Nem baj, ha fekete fehérben nyomtatott a papír, elfogadják.

2017. márc. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!