Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy álláshirdetésben, amely...

Egy álláshirdetésben, amely konyhai kisegítői állást hirdet, azt olvastam : " munkarend, munkaidő beosztás:12/24 órás. Mit jelent az, hogy "munkarend, munkaidő beosztás: 12/24 órás?

Figyelt kérdés
Elnézést ha butaságot kérdeztem, de még nagyon tájékozatlan vagyok ebben a kérdésben pályakezdőként!

2017. márc. 13. 07:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

Öööö, így a szavakat nem érted vagy mi?

12 óra munka, 24 óra pihenő.

2017. márc. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem azt, hogy 12 órát dolgozol, majd 24 óra pihi.

Tehát első nap nappal reggeltől estig, majd másnap éjszaka. Utána pihensz majd másnap megint nappal.

Elég húzósnak tűnik no szabadidővel.

2017. márc. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2017. márc. 13. 08:19
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez egy cukrászda, amely reggel 8-tól este 20 óráig van nyitva. Nem hiszem hogy kell éjszakázni, de nem tudom. Van olyan hogy cukrászdában kell éjszakázni? Most láttam az állást, és fontolóra vettem, ezért kérdeztem.
2017. márc. 13. 08:22
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Egy nap munka egy nap szabad, lesz egy váltó társad , vele osszátok be a teljes nyitva tartásra a napokat. Lehet higy tombositve is fogsz dolgozni pl. 3-4 napot utána meg annyi szabad . Munkáltatónak jó, elég az egyszerűsített foglalkoztatás mivel nem dolgozol havi 15 napnal tobbet , a járuléka két emberre így 30 ezer ft 150-160 ezer helyett. A többi meg Neked nettó kézbe, amit mond napi bérre, de kérdezz rá az szjara, hogy levonja e előlegbe a kézhez kapott bérből, mert utána akkor azt jövő májusba Neked kell megfizetned.
2017. márc. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze nem éjszakázol, hanem 8--tól 20 óráig dolgozol naponta.
2017. márc. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen! Még annyit szeretnék kérdezni, hogy szerintetek megéri-e konyhai kisegítőként dolgozni egy cukrászdában, 1 nap munka, egy nap pihi beosztással netto 84 ezerért? Mondjuk most olyan helyzetben vagyok, hogy brmi jó lenne.... Van ilyesmiben tapasztalatotok?
2017. márc. 13. 08:34
 8/12 anonim válasza:
20%

" Még annyit szeretnék kérdezni, hogy szerintetek megéri-e konyhai kisegítőként dolgozni egy cukrászdában, 1 nap munka, egy nap pihi beosztással netto 84 ezerért? Mondjuk most olyan helyzetben vagyok, hogy brmi jó lenne.... Van ilyesmiben tapasztalatotok?"


kösz szépen hogy bemész ennyiért is dolgozni és engem szivatsz meg ezzel, akinek albérletet is kéne fizetnie a fizetésből!


De neked valamiért rezsi+kaja kombó tökéletesen elég!

2017. márc. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

Többet is ki tudsz belőle hozni!


Jelentkezz be munkanélkülire, bár igaz pályakezdő vagy így ellátást nem biztos , hogy kapsz, ha kapnál akkor annyival több lenne a havi jövedelmed is. Mellette nyugodtan vállalhatod ezt a munkát nem zárja ki a kettő egymást. Ha van lehetőséged és meglátva a gyakorlati oldalát a dolognak akkor végezz el munkaugyin keresztül egy tanfolyamot ami alatt viszont plusz pénzt kapsz és illik a cukrászdához pl. cukrász, vagy felszolgáló, vendéglátó üzletvezető, stb és lépj előre szakképzettkent.


A munkaadod , ha 25 év alatti vagy akkor kap utánad így 9 havi bér és járulék támogatást és 1 évig köteles foglalkoztatni. Ami már elég referencia hogy jobban fizető helyek után nézz akár már külföldön is, ahol ennek 6-7 -szeresét keresed meg szakkepzettkent.

2017. márc. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Gróf Nikolett amíg nem ismered mások életét és körülményeit ne ítélkezz! Van olyan ember sajnos aki ezért a kevésért is összetenné a kezét!
2017. márc. 13. 09:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!