Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik a legjobb munkarend...

Melyik a legjobb munkarend szerintetek? Bővebben lent

Figyelt kérdés

életem során elég sok munkahelyem és munkarendem volt, és kíváncsi lennék, kinek mi a véleménye,illetve tapasztalata e téren. Mondom az enyémet:

1. rendes nappali munkarend 8 óra, fél-1 óra ebédszünettel: előnye, hogy van hétvégéd, tudsz mellette tervezni, hátránya, hogy kötött,ügyintézéshez is szabi kell

2. vállalkozó vagyok: én ugyan nem voltam, párom volt, előnye, hogy viszonylag szabad volt, hátránya, hogy soha nem volt szabad..kicsit értelmesebben: ügyet intézni tudott menni,nem kellett főnököt elviselni, viszont egész napos készenlétet igényelt.

3. 12 órás munkarend: én ilyenben vagyok most. nappalos és éjszakás műszak. az éjszaka miatt nem szeretem, meg nincs hétvége sem, ha olyan a beosztás. előny, hogy több a szabadidőm, oylan értelemben, hogy ha pl szerda szabadnap, elintézem az ügyeket, bevásárolok ( nem tömegnyomorban)

4. otthonról dolgozni: ezt is szerettem, talán ezt a legjobban, előny, hogy nem kell azért reggel hajnalban kelni, elmehetek boltba ügyet intézni napközben, hátrány, hogy ugyanúgy teles állás, tehát este, hétvégén is dolgozni kell, ha úgy van, vagy ha napközben mást csináltam. nagy előny, hogy nem megy munkába járással az idő, bár nekem heit egyszer be kellett mennem, méghozzá egy kocsival 2,5 óra útra lévő városba.És azt se szerettem, mikor megjegyezték, h de jó neked otthonról dolgozol, mert olyan mintha nem dolgoztam volna, pedig nagyon is de.

Kíváncsi lennék, ha lehetne, ki milyen munkarendben dolgozna? nem csak az általam megjelölt lehetőségek jöhetnek szóba! csak és kizárólag a munkarend a fontos! tehát az nem, h az adott munkakörben mi lenne a feladat.



2016. febr. 25. 22:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
vállalkozóként, napi 3 óra munka, saját időbeosztásom szerint otthonról
2016. febr. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ez milyen jellegű vállalkozás? csak kíváncsiságból.
2016. febr. 25. 23:02
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Jaj, nem kell mindent elhinni.

Itt mindenki vállalkozó és munka nélkül milliomos.

Ha pedig nem, akkor egyértelmű, hogy az OMV-nél vezérigazgató és épp most mennek Tenerifére tréningre.

2016. febr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

Vendéglátás, 2 nap munka, 2 szabad.

Ha dolgozol akkor az egész napod rámegy, max a reggel marad (11 -23h napi munkaidő), viszont csak havi kb 15 nap meló és tudsz tervezni.

2016. febr. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
8-16-ig otthon fekvés
2016. febr. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
haha, utolsó :D az nekem is tetszene! de akkor miből élnénk? :)
2016. febr. 26. 00:04
 7/13 anonim válasza:
100%

Szerintem a nappali munkarend. Ahol én dolgozom ott 9-től délután 5-ig vannak bent a nappalosok.

Én jelenleg 3 műszakban dolgozom, ez sem egy leányálom. Az biztos, hogy az ami folyamatosan változik rendkívül megviseli a szervezetet.

2016. febr. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem igenis fontos a munkaköri feladat. Nem igazán láttam szellemi munkát végzőt 3 műszakozni, de gyári munkást sem homeoffice-ozni.


Egyébként vállalkozónak érdemes lenni.

2016. febr. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

En kotetlenben dolgozom, kint a fielden, vmelyik nap iroda vmelyik nap home office..

Vmelyik nap 6 ora munka vmelyik nap 8 vmelyik nap 10. Van mikor ejjel is dolgozom neha hetvegeken is de ha ugy van akkor szabadda teszek par orat hetkoznap ha dolgom van, ha nincs kedvem maszkalni akkor home office...stb

En a varialhatosagot szeretem benne.

2016. febr. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nappali munkarend.

Hétvégén, ünnepnapon, és éjszaka dolgozzon az, akinek két anyja van...

Ha valamit el kell intéznem, akkor:

- szólok a főnöknek, hogy le kéne lépnem

- otthonról dolgozom, és lelépek

2016. febr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!