Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay - küldemény követése, de...

Ebay - küldemény követése, de hol tudom megnézni?

Figyelt kérdés

Mostanában több rendelt cikk is eltűnik vagy legalábbis nem érkezik hozzám meg, és az Ebaynak meg hiába próbálok írni (a sellernek is), mert azt válaszolják, hogy nézzem meg a tracking number alapján, hol van a csomag.


De ha nem ajánlott, R jelzésű a küldemény, hanem csak ennyi található a rendelési listában:

"Tracking number: Tracking number 89083817038"

>

Akkor én ezt mégis hogyan tudom nyomon követni, megnézni? Hova üssem be ezt a számsort, hogy megnézzem, mi van a küldeménnyel?



2017. márc. 13. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Feltéve hogy nem hamis tracking számot adott meg az eladó, pl itt:

[link]

[link]


Ha a csomagszám hamis, akkor nem tudod követni.

2017. márc. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem ezek váltak be:

[link]


[link]


Esetek 99%-ban nem ajánlottan kapod a terméket, nem elő írás hogy így küldjék neked.

Először ha gond van célszerűbb eladónak írni,és neki jelezni a problémát!

2017. márc. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kszi , nekem nem dob ki semmit ...
2017. márc. 14. 08:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Előfordul nem is ritkán h nem dob ki semmit.Akkor hamis számot kaptál. várd meg amíg letelik a hátáridő + számolj rá 1 hetet. Ha nem kapod meg,ezek után sem akkor írj az eladónak
2017. márc. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

és akkor biztos h hamis?

mert az a vicc, hogy most kipróbáltam kb 20 számmal és egyiket se találja, viszont volt olyan ami már megérkezett. azóta a postát is megkérdeztem és állítják h ez lehetetlen, mert semmilyen visszajelzés nincs arról h beérkezett az országba vagy kézbesítettek egy küldeményt, csak ha ajánlott.

szóval nem értem az egészet így ...viszont kellemetlen, mert nem tudom, kit szidjak vagy kit panaszoljak az ebaynek :(

2017. márc. 15. 08:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt csináld, amit az előző írt: ha nincs itt időre a csomag, várj még egy kicsit (45 napod van a bejelentésre), majd open case és INR (item not received).

Ilyenkor az Ebay felszólítja az eladót, hogy igazolja a megadott tracking number alapján a csomagállapotot és a kézbesítést. Mivel a szám hamis, nem fog sikerülni és automatikusan visszakapod a pénzed.

Egyre figyelj: az eladó minden mézesmázos módon meg akar majd győzni, hogy zárd le a case-t vagy várj és ő újraküldi a cuccot, de ez hazugság, csak azt akarja hogy kifuss az időből. Ha egyszer lezárod az ügyet, többet nem tudod újranyitni és bukod a dolgot.

Sose újraküldést kérj, hanem a pénzt.

2017. márc. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi, de akkor ezek szerint mégis lehetséges a csomagot követni ... csak mert magyaráztak itt nekem olyat is h X érték felett küldik csak úgy pl
2017. márc. 17. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!