Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol keressek tanácsadókat?...

Hol keressek tanácsadókat? Elina Med-hez?

Figyelt kérdés
Abba hagytam az avonozást és átléptem az Elina Med Magyarországhoz, mert ezeket a termékeket nem ismer még még itthon és ha beajánlom valakinek nem az a válasz, hogy van avon tanácsadónőm, hanem rendelnek, mert új termékek. Német minőség nem vacak lengyel mint az avonnál. Nem kell vacak termékek eladni. Kérdésem, hogy koordinátor akarok lenni, de nem tudom hol keressek tanácsadókat?
2017. márc. 13. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Én Oriflame-nél vagyok és én is beléptem 1 hete az Elina Med-hez. 😆

Ma jött meg a kezdő csomagom nagyon jók a termékek. Face-en keress avon-os, vagy Oriflame-es tanácsadokat. Lehet a kettőt együtt csinálni.

2017. márc. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

honnan tudod, hogy ami német, az jobb minőségű, mint a lengyel? :D


minek többször felrakni ugyanazt a kérdést? itt nem fog érdekelni semmit ez a szar mlm típusú "tanácsadósdi"...

2017. márc. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem jók a termékek. Németországban minőségibb termékeket árulnak, mint itthon. Ahogy a Német cégek külön gyártanak a Német és külön pl. a Magyar piacra. A szemét jön ide... Ezek a termékek ugyan azok, mint amit a Német piacon is árulnak. Lehet van akit érdekel és tud érdemben választ adni, ahogy én is tettem. Nem értem mi bajod azzal, ha kérdez valaki. Ha nem tetszik ne nézd meg. Tipikus Magyar mentalitásod van. Mindent ocsmárolunk...
2017. márc. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

bocsáss meg azért, mert én gondolkozok, és nem ugrok bele minden szarba, ami tökéletesre van fényezve :D

burkoltan reklámozni/hirdetni meg egyébként sem lehetne az oldalon, tehát én nem pattognék...inkább menjetek, csöngessetek be idegenekhez, és terjesszétek az igét, hogy ez milyen egy kivételes, kihagyhatatlan lehetőség, és hogy aki nem lesz tanácsadó, az 1 hónap múlva már sajnálhatja :D


ilyenbe csakis birkák mennek bele, mint ti :D

ha ezek a nagyon jó, német minőségű cuccok nem lennének full eladhatatlanok, akkor mindenki ezzel akarna foglalkozni, és nem kellene toborozni az embereket...:D


egyébként sem tudom, mit vártok. gondolom egyikőtök sem bőrgyógyász vagy kozmetikus, hogy az emberek bevegyék, ahogy Andika a pénzügyről rá akarja dumálni a kollégájára mindenféle roppant hiteles információkkal ezeket a szarokat, hogy mer ez jobb mint a bótban, mernémet...

2017. márc. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!