Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterafutár működik valakinek?...

Vaterafutár működik valakinek? Már a belépéssel is gondok vannak, ha sikerül belépni, akkor ki lehet választani, melyik vaterás eladáshoz akarsz rendelni. Viszont az átvétel helye közűl egyiket sem lehet kijelölni, mert szürkén jelenik meg.

Figyelt kérdés

2017. márc. 23. 08:54
 1/6 A kérdező kommentje:

Azzal módosul a kérdés, hogy ha be se lép az ember a vaterafutar oldalra, , akkor ki lehet jelölni az Átvételi

helyet, viszon elveszik a kedvezmény.

Akkor mi értelme a belépésnek.

2017. márc. 23. 09:04
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem jól működik... Egyszer tapasztaltam hasonlót, de akkor az volt a probléma, hogy olyan átvételi helyet adott meg a vevő, ami a postának nincs is (Webox-os csomagautomata) Ellenőriz le, nem ilyen probléma van-e?

Ha sehogy sem jó, akkor meg próbálj meg böngészőt váltani - az sok mindent meg szokott oldani.

2017. márc. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szia


Kösz a választ, már eleve a az autómata kitöltő is rosszul tölti ki, az irányítószámot, várost, utcanevet egy sorba írha, oda, ahol CSAK a városnév szerepelhetne.

Javítva se jó. A Posta szerint van ilyen címen, csak

nem Posta pont, hanem sima Posta, lehet ez a baj?

2017. márc. 23. 15:56
 4/6 A kérdező kommentje:

Kifelejtettem

Windows, FF és Operával is próbáltam.

2017. márc. 24. 00:00
 5/6 anonim ***** válasza:

"A Posta szerint van ilyen címen, csak

nem Posta pont, hanem sima Posta, lehet ez a baj?"


Igen, nagy valószínűséggel az a baj.

Mint írtam, nálam is akkor csinálta ezt, amikor olyan címet adott meg a vevő, ahol másik automata van - nem MPL-es, ezért nem engedte bevinni.

2017. márc. 24. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2017. márc. 27. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!