Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet foxpost csomagaut...

Hogyan lehet foxpost csomagautómatán beírni a címzett e mail címét, a videón ezt nem mutatják be?

Figyelt kérdés
Kaptam a multkór csomagot,és email címet is adtam meg,amire érkezett üzenet hogy csomagom érkezik!Most nekem kellene feladjak csomagot de nem tudom hogyan csináljam.Aki tudja segítsen nekem.
2017. márc. 30. 10:45
 1/9 anonim válasza:

Automatánál nem kell beírnod e-mail címet.


Először is regisztrálnod kell a foxpost oldalán. Ott megadod az e-mail címed és a telefonszámod, és ha fel kell adnod egy csomagot akkor a csomagvarázslóban a vevőét is.


Aztán ez gondolom bekerül a rendszerükbe és így tudni fogják a te címed is és a vevőét is.

2017. márc. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen ilyesmire gondoltam.Köszi a segítséget.
2017. márc. 30. 21:30
 3/9 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is szeretnék Foxpost-tal csomagot küldeni akár automatába, akár házhoz.

Csak azt nem tudom, hogy hogy érkezik meg hozzám a csomag ára?

Előreutalással kérem a vásárlótól, de akkor nem tudom, hogy pontosan mennyit kérjek a szállításért, mert matricát nem tudok nyomtatni, és felárat számítanak fel. Vagy ha sikerül matrica nélkül küldeni, akkor a vásárlónak ki fog nyílni a Foxpost ajtaja úgy, hogy nem fizet érte? Ugye nekem már kifizette.

Vagy csak átvételkor tud fizetni a vásárló? Azt tudom, hogy csak bankkártyával lehet fizetni. De akkor hogy jut el hozzám az összeg?


Köszönöm, ha tud valaki segíteni.

2017. ápr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Üdv!


Neked is regisztrálni kellene és ha belépsz ott már mutatja is hogy automata és házhoz mennyibe kerülnek az egyes kategóriába tartozó csomagok.

2017. ápr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Köszi!

Szóval magánszemélyeknél minden esetben a feladó rendezi a díjat bankkártyával. Az átvevő pedig kap egy kódot és kiveszi, fizetnie nem kell. Igaz?


Egyszer vettem már át csomagot Foxpost automatából, de cégtől érkezett, nem magánszemélytől. És ott fizettem ki az ellenértéket. A szállítás épp ingyenes volt Foxpostba.

2017. ápr. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Igazából én így még nem csináltam, mert általában vaterán keresztül intézem, ott meg majdnem minden be van állítva előre.
2017. ápr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Aha. Értem. Én főként a Jófogást használom.

Hamarosan aktuálissá válik egy feladásom Foxpost automatából Foxpost automatába.

Majd leírom hogy történt:)

2017. ápr. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Megvolt a csomagfeladásom.

Regisztráltam a Foxpost oldalán a csomagvarázslóban.

Ott megadtam a kért adatokat, a feladóét és a címzettét is.

Kaptam egy feladási kódot.

Aztán amikor ott voltam a csomaggal az automatánál, kiválasztottam, h csomagfeladás-csomagvarázsló, megadtam a feladási kódomat, megjelentek a címzett adatai, elfogadtam. Kiválasztottam, lemértem a csomagméretet, kinyílt egy ajtó, betettem, becsuktam sikeres volt, nyugtanyomtatás, kész. Bankkártyával lehet csak fizetni. A címzett kap egy nyitókódot sms-ben, amit beüt, kinyílik a rekesz, kiveszi, és nem kell fizetnie. A vásárlótól előreutalással kértem a csomag+küldés árát.

Am holnaptól drágul a csomagvarázslós csomagfeladás.

Fel lehet adni csomagvarázsló nélkül is, a videó arról szól, de úgy drágább pár száz forinttal. Ott is meg lehet adni a címzett telefonszámát az automatánál, a sajátomat meg a dobozra írom.

2017. máj. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Köszi az infót!
2017. jún. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!