Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Segítség! Telenornál szerződés...

Segítség! Telenornál szerződés felmondáskor mennyit kell fizetnem?

Figyelt kérdés

a szerződésben azt írják:


3.7.4 Az előfizetői jogviszonyfelmondása, megszűnése esetén - akkor is ha arra a 4.2 pontban foglalt határozott időtartam (hűségidő) alatt kerül sor - az eszközt nem kell visszaadni a Telenor részére. Azonban ha felmondásra megszűnésre a hűségidő alatt kerül sor, a 3.8.2 pontban foglalt kedvezményt (kötbér) az Előfizetőnek meg kell fizetnie, mivel az a teljes vételár részét képezi.Ha a felmondásra a szerződést követő 14 napon belül kerül sor a távközlési szolgáltatás minőségi hibája miatt, akkor az elszámolás kapcsán az 5.1.7 pont irányadó


na most a 3.8.2


Eszköz vételárából hűségvállalás/hűségátvállalás miatt biztosított kedvezmény

A 3.7 pontban foglalt eszköz vételárából nyújtott kedvezmény 25 000 Ft, melyből eszköz támogatás:

Tarifahűséghez kapcsolódó eszköz kedvezmény: 25 000 Ft

kötbér mértéékét meghatározó eszköz kedvezmények összesen 25 000 Ft



(35 000-et fizettem a telefonért) és most van 11 000 Ft számla tartozásom akkor most 25 ezret kell befizetnem a szerződés felmondásakor ha jól értem és a 11 000-es számlatartozást ilyenkor elengedik vagy még azt is hozzácsapják esetleg csak az után lehet felmondani ha ki van egyenlítve a számla? vagyis 36 ezret kell fizetnem hogy felmondjam a szerződést?



2017. ápr. 1. 19:32
 1/2 anonim válasza:
Egyenleget mindenképp rendezni kell, utana le mondhatod ingyen ha letelt a 2 év hűség idő
2017. ápr. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocsi. Nem írtam le hogy hűségidő alatt szeretném felmondani a szerződést.
2017. ápr. 3. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!