Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Itthon vállalkozóként vagy...

Itthon vállalkozóként vagy külföldön alkalmazottként érné meg jobban?

Figyelt kérdés

Csak egy elméleti kérdés.


Vállalkozó vagyok itthon mellékállásban, így össz havi profitom 500 000 Ft. Elég jól eléldegélek belőle itthon. Azonban kíváncsi lettem, hogy ha lenne lehetőségem a szakmámban elhelyezkedni pl Londonban akkor az ottani költségeket tekintve jobban élnék e? MArketing szakon végeztem, tehát tegyük fel marketing menedzserként kint Londonban mennyire lehet jobb vagy rosszabb mint itthon fél milliós fizuból? Most csak úgy általánosságban kérdem, főleg olyanoktól akik éltek már kint.


2017. ápr. 7. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Az egészből pont a lényeg maradt ki.

Mégis mekkora nettó fizetésre számítanál kint?

Londonon belül, hol és milyen színvonalon szeretnél élni?


Pl. külföldön eléggé drága a cigi. Hatalmas kiadás a kint élő magyaroknak általában.

A lakhatás egyértelműen horribilis összeg, de van akinek megfelel a penészedő lakás is egy lerobbant környéken, meg van, aki közel a munkához/normális esetleg luxus körülmények között szeretne élni.

S folytathatnám a felsorolást.


Egy hazai nettó 500.000 Ft-os jövedelem, már viszonylag átlagon felüli, főleg egy személyre vetítve.

Kint a jövedelem növekedéshez társul egy nagyon magas költség velejáró is.

2017. ápr. 8. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

5 kiló nem elég havonta?


Csak nehogy aztán 2 szék közül a padlón találd magad...

2017. ápr. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kint egy marketing menedzser egyértelmű.

Nettó 500k-t kapsz mint vállalkozó,konkrétan semmi.

Én itthon alkalmazottként többet kapok alapfizuban,erre jön egy kafetéria ami szintén jó,plusz bónuszok.

Nekem van kint ismim ANgliában pénzügyi területen,mondjuk M3-as BMW-jük van.

Na ezt itthon a vállalkozásoddal felejtsd el.

2017. máj. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most láthattuk, hogy milyen az, amikor egy álmodozó azt hiszi, hogy mások elhiszik majd, a kitalált sztoriját.
2017. máj. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!