Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Buta kérdés talán, de hogyan...

Buta kérdés talán, de hogyan lehet úgy pénzt átutalni, hogy ne legyen plusz költség (em)?

Figyelt kérdés
Tehát ha pld. át akarok utalni valakinek 1800 ft-ot, van egy bizonyos (néhány száz forintos?) kezelési(?) költség, ami kevesebb pénz átutalásánál elég sok. Nagyon nem vagyok otthon ebben, kérlek segítsetek! Egyébként, ha ez számít, OTP-s bankkártyám van.

2017. ápr. 9. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Olyan számlacsomag kell, ahol nincs díja az átutalásnak.

Vagy elmész az adott bankba és befizeted kp-ben.

2017. ápr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megbeszéled Orbánnal, hogy szüntessék meg a tranzakciós illetéket
2017. ápr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tekintve, hogy 18 alatt vagyok, anyum intézte az egészet.

Nem értek az egészhez.

Szóval valami ötlet lebutítva az én szintemre?:/

2017. ápr. 9. 16:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Akinek utalni akarsz attól megkérdezed a teljes nevét és a bankszámlaszámát és a bankja nevét (bár ez kiderül a számlaszámból is). Utána besétálsz abba a bankfiókba ahol a számlája van és megmondod hogy be akarsz fizetni arra a számlaszámra amit adott.


A befizetésnek nincs költsége mint az utalásnak.

2017. ápr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, így már értem, köszönöm a választ!:)
2017. ápr. 9. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!