Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Wishrol hogyan tudok rendelni?

Wishrol hogyan tudok rendelni?

Figyelt kérdés
A kartyaszamot keri de amikor elkezdem irni 3 szam utan nem engedi tovabb irni. Mi lehet a gond?

2017. ápr. 9. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen kártyád van?


Egyébként ha nem dombornyomott kártyád van akkor ne is erőltesd nem fogja elfogadni. Általában a Maestro típust nem fogadja el, nekem sem fogadta el, viszont pont lejárt így bementem a bankba és közöltem hogy dombor nyomot MasterCard kártya kell, erre a célra, ott az ügyintéző hölgynek mondtam hogy wish-re kell, ismeri az oldalt így már tudta hogy milyen kártyára van szükségem, el is intéztük.

2017. ápr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Erősen kétlem, hogy dombornyomott Mastercard kellene a Wish-re, mikor még az Amazonon is elég egy sima Mastercard.

Amúgy nem lehet, hogy a CVC kód részhez akartad a kártyaszámot írni? Mert a CVC kód az háromjegyű.

2017. ápr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én nem tudok fizetni master card kártyával a wish-nél.
2017. máj. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!