Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A livejasmin webkameras...

A livejasmin webkameras munkarol van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 12. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van. Valaha jó kis oldal volt, de aztán durván megnyirbálták az előadók százalékait és még ebből is mindenféle indokokkal levonogattak. Vannak sokkal jobb oldalak is, ha ezzel akarsz foglalkozni.
2017. ápr. 13. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod.Akkor ezek szerint legalabb fizetnek?

Tudsz esetleg ajanlani mas oldalakat?

2017. ápr. 13. 09:43
 3/9 anonim ***** válasza:

Persze, fizetnek, azzal soha nem volt gond egyik oldalon se. A Jasminnal az a baj, hogy folyton keresték a lehetőséget, miért húzhatnának le. Pl. nem jó a kamerakép, vagy a szoba berendezése, már 5%-kal kevesebb a jutalék.

A képeket is, amiket fel akartam tölteni, sokszor mindenféle hülye indokkal visszadobták. Előfordult, hogy napokig nem volt kinn képem, aztán úgy meg próbáljon pénzt keresni az ember. Meguntam őket.

Semelyik másik oldalon nem szekáltak annyit, mint ott.

Imlive-on, Streamate-en pl. sose találkoztam egy adminnal se, a Jasmin-on meg állandóan monitorozták a chatemet.

Na ezt a 2 oldalt pl. tudom ajánlani. Vagy ha nem gond számodra, hogy freechaten borravalóért told a műsort, akkor van a Myfreecams, Cam4, Chaturbate. Sokan mondják, hogy jól keresnek rajtuk. Én ezeken nem dolgoztam, úgyhogy nem tudok nyilatkozni.

2017. ápr. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

A Jasmin tényleg nem jó. Az előző hozzászólónak mindenben teljesen igaza van. Nyilván egy tapasztalt modell.


Nekem egyébként az a véleményem, hogy ha egyedül ugrasz bele a webkamerás munkába abból jó eséllyel koppanás lesz. Válassz egy jó, tapasztalt online modellügynökséget inkább, és akkor mindent tálcán kapsz ahhoz, hogy nagyon sokat keress. Megéri, mert sokkal többet fogsz keresni. Sokkal! Én jó szívvel csak a Vip Models-et tudnám ajánlani a tapasztalataim alapján.


Aztán persze Te tudod, de én úgy látom, hogy ez a szakma már nem az egyedül szerencsétlenkedő lányoké, hanem a vérprofi stúdióké meg modellügynökségeké.


Magától soha nem fogja tudni senki azt a tapasztalatot összeszedni és a sokszor méregdrága felszerelést megvenni, ami ahhoz kell, hogy tényleg nagyon sokat lehessen keresni webkamerás modellként.


Ezt úgy írom, hogy 10 éve vagyok aktív webkamerás modell,eleinte egyedül próbálkoztam, majd jópár stúdióval, az utóbbi 4 évben pedig a VIP Models-el dolgozom. És itt is maradok az tuti :)

2019. ápr. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok, én a magam részéről, ha már otthon dolgozom, egyetlen ügynökségnek se adnék százalékot a kemény munkával megkeresett pénzemből.

A stúdió még csak érthető, mert nem mindenkinek ideálisak a körülményei az otthoni munkához és a méregdrága felszerelésbe se tud/akar mindenki befektetni, amíg ki nem próbálta a munkát, hogy tetszik-e, és menne-e neki.


De mégis mit adhat nekem egy ügynökség, amitől többet keresek? A felszerelésemet nem ők fogják megvenni, angolul, németül se tőlük tanulok meg. Beregisztrálnak pár oldalra, meg lenyomnak valami standard tájékoztatót, hogy viselkedjek a kamera előtt?

Ezek az infók ingyen beszerezhetők a camgirl fórumokból, illetve a jobb webcam oldalakon is van már erről leírás. Persze angolul, de akinek olyan gyatra a nyelvtudása, hogy még ezt se tudja egyedül megtalálni, értelmezni, az semmilyen ügynökséggel a háta mögött nem fog ezzel a munkával meggazdagodni.


Egy ügynökségről tudok, ahol valami minimális százalékért napi kifizetés lehetséges az összes oldalról, ahol dolgozik a modell, na ez korrekt. Ezen kívül elképzelni sem tudom, miért lenne szükségem ügynökségre, aki 10-30% sápot húz rólam.

Én továbbra is inkább egyedül "szerencsétlenkedem" otthon, minthogy ilyen élősködőket tartsak el, de mindenki úgy dolgozik, ahogy akar.


Kedves előző, írásod alapján inkább az ügynökség alkalmazottjának tűnsz nekem, aki itt próbál toborozni, mint modellnek.

2019. ápr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Titeket nem zavar ha vadidegen, kiéhezett perverz disznók verik rátok a farkukat?
2019. nov. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Akit ez zavar, az nyilván nem vállal ilyen munkát, és fontolóra se veszi, hogy kérdést írjon ki róla.

Még azt nem tudom, akit ez a munka nem érdekel, elítéli, és semmi érdemi mondanivalója nincs róla, minek jön egy ilyen kérdéshez válaszolni.


Egyébként én személy szerint letojom, mit csinál egy ismeretlen ember tőlem több ezer kilométerre. Az sokkal jobban zavart, amikor "normál" munkakörben a jól ismert kollégám tőlem fél méterre csorgatta rám a nyálát.

2019. nov. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy a szüleitek mit éreznek, hogy a kislányuk ilyen "modell" foglalkozást űz?
2019. dec. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%

Csak a magam nevében beszélhetek. Én már rég külön költöztem és túl vagyok rajta, hogy a szüleim vagy bárki elvárásaival foglalkozzak, a megélhetésem előrébb való.

Anyámnak amúgy elmondtam, nem igazán hatotta meg, úgy gondolja ő is, ez az én életem, úgy élem, ahogy nekem jó.

Az alkoholista apámat elhagyta, mikor terhes volt velem, ő meg sose erőltette velem a kapcsolatot, 10 éve pedig ügyvédi levélből értesültem a haláláról. Alig hiszem, hogy valaha azon aggódott volna, hogyan keresek pénzt.

2019. dec. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!