Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri így diákmun...

Szerintetek megéri így diákmunkázni?

Figyelt kérdés

Kaptam haveromtól egy jó kis lehetőséget. Egy coopról lenne szó. Eldönthetem hogy miket akarok csinálni. Ha nem akarok húspultba vagy pénztrába menni nem kell, elég ha azt csinálom amit éppen akarok. Ahol éppen van kicsi elvégeznivaló oda mehetek, nincsen senki sehova kötve.

A lényeg: Kb 500 forintos órabér. Ilyen rugalmas munka mellett ez remek nem? Nekem legalább is megfelel. ÉS ha minden jól megy 8 óránál többet is lehetek ott (ha kiharcolhatom) :D


Naponta 4.000-6.500 kb attól függően mennyit vagyok ott.


A srácot 11 éve ismerem, megbízható forrás, három éve ott melózik.



2017. ápr. 15. 11:52
 1/8 A kérdező kommentje:
A fő kérdés: Diákmunkához képest ez jó nem?
2017. ápr. 15. 11:54
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez így nem hangzik rosszul, de meglepődnék ha a valóságban tényleg így nézne ki.
2017. ápr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A srác három éve ott dolgozik. Igazat mond. Ismerem 11 éve. Rettenet jó hely, és legalább az előző munkahelyemhez mérten nem kell busz miatt 4 órakor felkelnem és nem ásót forgatok 8 órában hanem seprűt és dobozokat :D
2017. ápr. 15. 14:21
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

Nem éri meg, mert kevesebb, mint a minimálbér.

A minimálbér órabér 733 forint.

Diákként csak 15% SZJA-t kell fizetned, így 623 forint maradna.

Hol van ez helyileg?

2017. ápr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Miért kérded merre van? Nem szeretném ezt megosztani. Egy településen velem. Kisváros ha erre gondolsz.
2017. ápr. 15. 17:05
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarod, csináld. Szerintem ennyiért csak feketén foglalkoztatnak, és ki tudja, kifizetnek-e.
2017. ápr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 "Kovács" Ernő válasza:
szia! nem!
2017. ápr. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Indok esetleg?
2017. ápr. 18. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!